Tuncay Özkan: Partimi tartıştırmam

banner458

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun, açıklamaları sonrasında CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan'dan anlamlı bir yanıt geldi.

banner459
SİYASET 30.07.2020, 10:36 30.07.2020, 10:39
Tuncay Özkan: Partimi tartıştırmam

Hürriyet’ten Rifat Başaran’ın haberine göre; CHP’nin hafta sonu Bilkent Odeon Kültür Merkezi’nde yapılan 37. Olağan Kurultayı’nda, İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu’nun, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun anahtar listesi dışında, Genel Başkan Yardımcıları Tuncay Özkan ve Yıldırım Kaya’nın yer almadığı 52 kişilik bir alternatif liste hazırlayarak dağıtması dikkat çekti. Kaftancıoğlu’nun bunun sebebi olarak “Evet bu listeyi İstanbul örgütü olarak biz hazırladık. Bu listede Yıldırım Kaya ve Tuncay Özkan yok. Neden yok? Çünkü onların girmesini istemedim ve onların seçilmemesi içinde elimden geleni yaptım” dediği öne sürüldü.

KAFTANCIOĞLU: DELEGELERİMİZ SEÇİMİNİ YAPTI

Kaftancıoğlu iddialarla ilgili Hürriyet’e yaptığı açıklamada, “Başarılı bir şekilde tamamladığımız kurultayımızda delegelerimiz seçimlerini yapmıştır. Bizler de vatandaşın gerçek sorunlarıyla uğraşmak üzere sahada olmaya devam ediyoruz” demekle yetindi.

TUNCAY ÖZKAN: PARTİMİ TARTIŞTIRMAM

Tuncay Özkan ise Hürriyet’e “Partimi tartıştırmam o nedenle bu konu üzerine konuşmayacağım” dedi.

Yorumlar (0)