banner642

CHP KADIN KOLLARI GENEL BAŞKANI NAZLIAKA: İKTİDARA GELİYORUZ DİYE BİRİLERİNİ KORKU SARDI!

banner641

 Nazlıaka, Kiraz’da YaşamHak otobüsünden halka seslendi. Nazlıaka, “İktidara geliyoruz! Birilerini bunun korkusu sardı. Önceki seçimlerde bir korku duvarı örmüşlerdi şimdi bu korku duvarı onların üstüne yıkılacak! Kendi ördükleri duvarın altında kalacaklar” dedi.

SİYASET 07.01.2023, 13:00
CHP KADIN KOLLARI GENEL BAŞKANI NAZLIAKA: İKTİDARA GELİYORUZ DİYE BİRİLERİNİ KORKU SARDI!

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, YaşamHakotobüsü ile gittiği İzmir’in Menderes, Kiraz, Efes Selçuk ve Beydağ ilçelerinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Nazlıaka, Kiraz’da YaşamHak otobüsünden halka seslendi. Nazlıaka, “İktidara geliyoruz! Birilerini bunun korkusu sardı. Önceki seçimlerde bir korku duvarı örmüşlerdi şimdi bu korku duvarı onların üstüne yıkılacak! Kendi ördükleri duvarın altında kalacaklar” dedi.

“AKP bizi kandırdı!”

Nazlıaka, İzmir’in Kiraz ilçesinde düzenlenen CHP üye katılım töreninde partiye katılan yeni kadın üyelerin rozetlerini taktı. Kiraz Belediyesi AKP Meclis Yedek Üyesi Fatma Çaybaşı, CHP’ye geçiş yaptı. Çaybaşı, yıllarca AKP için çalıştığını fakat karşılığında hizmet alamadıklarını belirtti ve şunları anlattı: 

“Kazansak da kazanmasak da yolunuzu yapacağız dediler. Yapmadılar! Herkesi böyle kandırdılar. Bizim köyümüzde ben AKP’yi birinci parti çıkardım, çok çalıştım ama sözlerinde durmadılar. Meclis üyesi adayı olarak çok koşturdum, beni konuya komşuya mahçup ettirdiler. Artık CHP Kadın Kollarında çalışacağım.”

Korku duvarının altında kalacaklar!

Yeni kadın üyeleri dinleyen Nazlıaka, YaşamHak otobüsünden Kirazlılara hitap etti. “Biz artık ilk genel seçimlerde yerel yönetimlerimizdeki iyi uygulamaları ülke politikasına dönüştürmek ve ilk yerel seçimlerde Kiraz’a da CHP bayrağını dikmek istiyoruz” diyen Nazlıaka, sözlerini şöyle sürdürdü: 

“İktidara geliyoruz. Birilerini bunun korkusu sardı. Önceki seçimlerde bir korku duvarı örmüşlerdi, şimdi ördükleri o duvar onların üstüne yıkılacak. O korku duvarının altında kalacaklar.”

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Kim Olmalı?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.