Hem okyanus, hem göl manzaralı: İşte Seda Sayan'ın Miami'deki lüks evi

Seda Sayan, yakın arkadaşı Safiye Soyman ile ABD'ye gitti. Seda Sayan'ın Miami'deki evinde ağırladığı Safiye Soyman, tatilden eğlenceli anları sosyal medya hesabından paylaştı.

MAGAZİN 07.06.2021, 13:53
Hem okyanus, hem göl manzaralı: İşte Seda Sayan'ın Miami'deki lüks evi

Türk müziğinin sevilen iki ismi Seda Sayan ve Safiye Soyman soluğu Amerika'da aldı. Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sonrası normalleşme sürecinde ikili tatil için Miami'yi tercih etti.

Safiye Soyman'ı Miami'deki evine davet eden Sayan, arkadaşına okyanus turu yaptırdı. Tatilden eğlenceli anları sosyal medya hesaplarından paylaşan Soyman, ' Bir yıllık deşarj oluyorum. İnşallah döndüğümüzde sahnelerimiz açılır.

Burası sevgili Seda'cığımın 10 yıldır gelemediğim evi... 32. kat rezidans, bir tarafı okyanusa bir tarafı da göle bakıyor' ifadelerini kullandı. Amerika’yı yeniden keşfeden ikili bir süre daha orada kalacak.Türkiye’nin emlak zenginlerinden olan Seda Sayan geçtiğimiz günlerde 4 milyon dolara Büyükdere’den Boğaz’a nazır bir villa almıştı. İddialara göre ünlü sanatçının İstanbul’da 30 dairesi, Bodrum’da 3 villası Miami’de ve Londra’da bir evi var.

Okyanusla sınavım 


Miami’ye tatile giden Seda Sayan, tatilden fotoğraf ve videolarını sık sık Instagram’da takipçileriyle paylaşıyor. En son okyanusa girerken çektiği videoyu paylaşan Sayan o anları, “Okyanusla sınavım. Biraz yemek yemeliyim. Dalgalar fırlattı beni” notuyla yayınladı.

Yorumlar (0)