Acun Ilıcalı'dan aylık kazanç sorusuna yanıt verdi!

Mal varlığına dair sürekli sorular alan Acun Ilıcalı, "Aylık ne kadar kazandığımı bilmiyorum" dedi. Servetiyle sık sık gündeme gelen Ilıcalı "Tüm mal varlığımla TV8'i aldım" ifadelerini kullandı.

MAGAZİN 10.04.2024, 13:18
Acun Ilıcalı'dan aylık kazanç sorusuna yanıt verdi!

Bir dönem muhabirlikle her kesin tanıdığı Acun Ilıcalı medya ve futbol dünyasında bir patron haline geldi. Sahip olduğu ajansların yanı sıra bir çok medya kanalı ve spor külübüde var. Tüm bunlar göz önüne gelince herkesin aklına Acun Ilıcalı'nın mal varlığı ne kadar sorusu geliyor.

100 milyon dolar serveti olduğu konuşulan Acun Ilıcalı, 343 Digital programına konuk oldu. Kazancına dair açıklamalarda bulunan Ilıcalı "Türkiye'de çok sevilen programı yaparsan ona göre para kazanırsın" dedi.


Paraya hiçbir zaman değer vermediğini söyleyen Ilıcalı "TV8'i alıyorum, aldığım zaman verdiğim para 70 milyon dolar, 60-70 milyon dolar para veriyorum, bütün mal varlığım bütün servetim o, o zaman hepsini bir yere riske ediyorsun ki üstte kredi alıyorsun. Tutmasa ne olacak? Bu hamleler süper risk maddi korkum olmadığı için karşılığını aldım" dedi.


Acun Ilıcalı'ya bu konuşmanın devamında "Ayda ne kadar kazanıyorsun?" sorusu da geldi. Ilıcalı ise "Onu bilmem mümkün değil benim, hesabını yapamayız. 13 ülkeden gelirimiz var kanalımız var. Ben o işlere karışmam. Ebru o işlere bakıyor" yanıtını verdi.
Ilıcalı "Restoranların yarısı para almaz benden alındığında da kredi kartı kullanırım" ifadeleriyle dikkat çekti. Acun Ilıcalı "Bugüne kadar en çok neye harcadın?" sorusuna ise "En büyük borçlandığım TV8 oldu" yanıtını verdi.

Yorumlar (0)