ABD’de kaybolan Türk öğrenci Umut Felik'in cansız bedenine ulaşıldı

ABD’nin Kaliforniya eyaletinin Sacramento şehrinde yüzmek için girdiği nehirde kaybolan 27 yaşındaki Umut Felik adındaki Türk gencin cansız bedenine ulaşıldı.

ABD’de kaybolan Türk öğrenci Umut Felik'in cansız bedenine ulaşıldı

ABD'nin California eyaletinde nehre girdikten sonra kaybolan Türkiyeli öğrencinin cansız bedeninin bulunduğu belirtildi.

California'daki Türk toplumundan edinilen bilgiye göre, perşembe günü yüzmek için Sacramento kentindeki San Jaoquin Nehri'ne giren 27 yaşındaki Türk öğrenci Umut Felik'in cansız bedenine ulaşıldığı kaydedildi.

Olay sırasında yanlarında bulunan 4 arkadaşından biri, yerel saatle 10.00 sıralarında güvenlik güçlerinin nehirde bir bedene ulaştıklarını ve yerel saatle 13.00 gibi teşhis için bedenin karaya getirildiğini belirtti. Felik'in kimliğinin, arkadaşları tarafından teyit edildiği, otopsinin ise salı günü yapılacağı kaydedildi.

3 GÜNDÜR ARANIYORDU

Perşembe günü yüzmek için Sacramento kentindeki San Jaoquin Nehri'ne giren Felik, Şerif Departmanı tarafından 3 gündür aranıyordu. Olay 28 Mayıs 2020 Perşembe günü sabah saat 10:30 sularında Webb Tract’in kuzeyindeki San Joaquin Nehri’nde meydana gelmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER