24 yaşındaki bir genç, AKP'ye isyan ettiği bir mesaj yayımlayarak intihar etti

Antalya'da henüz 24 yaşında olan İhsan Bekkaya, sosyal medya hesabından bir mesaj yayımlayarak intihar etti. Bekkaya'nın mesajında, "Diğer tarafta iki elim yakanızda AKP Hükümeti ve RTE" ifadeleri yer aldı.

GÜNDEM 25.05.2021, 12:49 25.05.2021, 12:53
24 yaşındaki bir genç, AKP'ye isyan ettiği bir mesaj yayımlayarak intihar etti

Instagram hesabından bir hikaye paylaşarak arkadaşlarını etiketleyen İhsan Bekkaya, Fatih adlı bir arkadaşına hitaben "Hep umudumuz vardı, hep planlar yapardık.. olmayacağını bile bile yapardık hem de. Kolay kolay kimseye anlatmazsın içinde kopan fırtınaları ama bir kez yık tabularını seni seven birisini bul evlen kardeşim artık, arada benden bahsedersin ufaklığa, bir de son olarak beraber gidip oturduğumuz kayalıklar vardı ya, oraya gidersen beni hatırla, bir de kasımpatı bırakır mısın? Söz veriyorum ben alacağım onları" şeklinde yazdı.

Mesajının sonunda AKP'nin ve partili Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Instagram hesabını etiketleyen genç, "Bir de son olarak belki bu dünyada hakkımı, gençliğimi alamadım ama diğer tarafta iki elim yakanızda AKP hükümeti ve RTE benden ve benim gibi milyonlarca gençten aldığınız umudumuzu elbet geri alacağız. Burada değilse bile başka bir yerde" ifadelerini kullandı.

Bu mesajdan kısa bir süre sonra intihar ettiği belirtilen İhsan Bekkaya'nın söz konusu mesajı sosyal medyada yankı uyandırdı.

Bekkaya'nın arkadaşı olduğu söylenen bir kişinin konuyla ilgili yazdıkları da paylaşıldı:

Yorumlar (0)