Tütüncü’ye tesis teşekkürü

Futbol taban birliklerinin başkanları ve yöneticileri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaret etti. Taban birlikleri başkanları, belediyeye ait tesisleri kullanıma açtığı için Hakan Tütüncü’ye teşekkür etti

Tütüncü’ye tesis teşekkürü

TFF (Türkiye Futbol Federasyonu) İl Temsilcisi İsmail Şener, ASKF (Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu) Başkanı Metin Bulut ve yönetimi ve TÜFAD (Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği) Antalya Şube Başkanı Şakir Filiz, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaret etti. Ziyarette, amatörlere yönelik yapılacak çalışmalar ele alındı.

İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ

TFF İl Temsilcisi İsmail Şener, belediyeye ait tesisleri amatör sporcuların kullanımına açtığı için Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye teşekkür etti. Artan sporcu ve kulüp sayılarına dikkat çeken Şener, yeni tesislere ihtiyaç duyulduğunu belirtti. Başkan Hakan Tütüncü ise, gençlere yönelik yeni çalışmalar içerisinde olduklarını ve taban birlikleriyle işbirliği içerisinde çalışmaya hazır olduklarını ifade etti.

DUYGULANDIRAN HEDİYE

Ziyarette, Metin Bulut ve İsmail Şener tarafından Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye milli futbolcuların imzasının bulunduğu Türk Milli Takımı forması hediye edildi. Hediye karşısında duygulandığını ifade eden Başkan Tütüncü, taban birlikleri başkanlarına teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER