banner226

Kartal Belediyesi Ekipleri Kar Nöbetinde

Kartal Belediyesi, meteoroloji tarafından bildirilen olası kar yağışı nedeniyle oluşacak buzlanmaya karşı hazırlıklarını tamamlayarak gereken tedbirleri aldı. Yaklaşık 10 farklı ekip ile hazırlık yapan Kartal Belediyesi, kar yağışına ve buzlanmaya karşı önlemini aldı.

Kartal Belediyesi Ekipleri Kar Nöbetinde

Meteoroloji yetkililerinin İstanbul için yaptığı kar yağışı uyarısıyla birlikte Kartal Belediyesi, vatandaşların zorluk yaşamaması için gereken tedbirleri aldı. Kartal Belediyesi ekipleri, olası bir kar yağışı ve buzlanmada yolların açık olması, ulaşımın aksamaması ve yayaların güven içinde yürüyebilmelerini sağlamak amacıyla çalışmalarını tamamladı. Kartal Belediyesi karla mücadele ekipleri; olası bir kar yağışında ilk etapta 10 farklı ekip ile görev başında olacak.

 

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, konuyla ilgili olarak; "Vatandaşlarımızın olası kar yağışı ve yaşanacak buzlanma nedeniyle mağduriyet yaşamaması için tüm ekiplerimizle hazırlıklarımızı yaptık. Ekiplerimiz sabaha kadar görev başında olacak. Ayrıca Komşu İletişim Merkezi’miz 7/24 çalışma esası ile görevinin başındadır. Komşularımız talep ve şikâyetlerini bize ‘444 4 578’ hattından iletebilirler " dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER