İYİ Parti Bursa Büyükşehir Adayı Türkoğlu'na coşkulu karşılama

İYİ Parti Başkan Adayları, Bursa'nın Panayır Mahallesi'nde düzenledikleri programada beklenenin üzerinde bir katılımla karşılaştılar.

YEREL 27.03.2024, 16:34
İYİ Parti Bursa Büyükşehir Adayı Türkoğlu'na coşkulu karşılama

İftar sonrası düzenlenen bu programda Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Türkoğlu, İyi Parti İl Başkanı Dr. Mehmet Hasanoğlu, Osmangazi İlçe Başkanı Şemsi Karaarslan, Osmangazi Belediye Başkan Adayı Orkun Özeller yer aldı.


Programda mahalle sakinleriyle doğrudan bir araya gelen adaylar, bölge halkının talep ve beklentilerini dinleme fırsatı buldu.

Selçuk Türkoğlu ve Orkun Özeller, yaptıkları açıklamada, "Öncelikle bizi karşılamaya gelen bu kalabalık gruba teşekkür ediyorum. Biz sizlere herhangi bir para vermedik, herhangi bir destek de vermedik burada toplanın diye. Sizler gönüllü olarak buraya geldiniz. Bu mutluluk bize yeter. Panayır Mahallesi maalesef yıllardır hizmet alamamaktadır. Bu durumu biz hazmedemiyoruz. Ulaşım ve pazar sorunlarıyla karşı karşıya olan mahallemizde, imar problemleri de hat safhada. Biz inanıyoruz ki Panayır Mahallesi, 31 Mart'ta kendilerine reva görülen bu duruma en güzel cevabı verecektir. Belediye Başkanlığı dönemimizde her türlü yolsuzluğun ve usulsüzlüğün üzerine giderek, halkımızı refaha kavuşturacak tedbirleri alacağız” dediler.

Yorumlar (0)