banner642

Mersinliler bakın kimleri Milletvekili görmek istiyor!

banner641

2023 genel seçimlerine aylar kala kulisler hareketleniyor, vatandaşlar kendilerini temsil edecek olan milletvekilleri adaylarını da akıbetini merak ediyor.

SİYASET 16.01.2023, 15:37
Mersinliler bakın kimleri Milletvekili görmek istiyor!

Özellikle Akdeniz’in incisi Mersin'de demokrasi şöleni yaşanıyor. Birçok aday adayı milletvekilliği için yarışırken Mersinliler kimleri milletvekilli olarak görmek istiyor. Anketler ne diyor, kimlerin yıldızı parlıyor hepsi Dijital Anket Firması'nın farkıyla ortaya çıkıyor.

Türkiye’nin ilk ve tek dijital anket firması olan Dijital Anket, 81 ilin 2023 seçimlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Dijital Anket’in Mersin seçmeninin nabzını tuttuğu Mersin’de de kamuoyu yaratan sorusunda ‘Mersin Milletvekili Adayı Olarak Kimleri Görmek İstersiniz?' anketinde önemli isimler öne çıkıyor.

2023 seçimlerinin belirleyeni olacak olan Dijital Anket’in milletvekili anketi sayfasında büyük ilgi gördü. Binlerce kişi ankete katılarak oy kullanıp yorumlarıyla görüşlerini dile getirdiler. Dijital Anket’in Mersin’de öne çıkan isimlerin aday adayı değil, aday olarak görmek istediği isimleri sorduğu ankete ilgi yoğun olduğu görüldü.

"ANKET HÂLÂ DEVAM EDİYOR"

Ankete katılmak için digitalanket adresine girip mail adresiniz ile oy kullanmanız yeterli olacak. Mersin Milletvekili aday adayı anketti her ayın birinde ve 15’sinde sonuç ve gelişmeleri kamuoyu ile paylaşılacağını da açıkladı.

Katılımcıların cevaplarına göre ilk sırada yer alan isimler, Ak Parti’den İbrahim Gül, CHP’den Necdet Yıldırım, MHP’den Tolga Arslan, İYİ Parti’den Burhanettin Kocamaz, HDP’den Rıdvan Turan’ın isimleri ilk sırada yer aldılar. Sonraki kamuoyu bilgilendirmesinde ise her siyasi partinin ilk beş isminin paylaşılacağı bilgisi de verildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Kim Olmalı?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.