CHP'li Tuncay Özkan, Bahçeli'yi kızdıracak görüntüleri ortaya çıkardı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada MHP lideri Devlet Bahçeli'nin kendisine yönelik eleştirilerine cevap vererek Iraklı ve Suriyeli Türkmenler'e kendilerinin yardım yaptığını belirtti. CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan da konuya ilişkin görüntüleri Twitter hesabından paylaşarak ''"Saray iktidarının bekçiliğine soyunanlar bize bu konuda ders veremezler" dedi. 

CHP'li Tuncay Özkan, Bahçeli'yi kızdıracak görüntüleri ortaya çıkardı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  MHP lideri Devlet Bahçeli'nin kendisine yönelik milliyetçilik eleştirilerine  “Sayın Bahçeli bilsin. Iraklı Türkmenlere kim yardım yaptı, biliyor musunuz? Biz yaptık. Ama bunun reklamını yapmadık. Suriye'deki Türkmenlere Mustafa Kemal'in Arapça Nutuk'unu gönderen biziz. Sen ne diyorsun kardeşim? Bizim işimiz reklam değil” ifadelerini kullanmıştı.  

"Saray iktidarının bekçiliğine soyunanlar bize bu konuda ders veremezler"

Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, Iraklı ve Suriyeli Türkmenler'e yapılan yardımın görüntülerini ortaya çıkardı. CHP'li Özkan yaptığı paylaşımda ''İşte görüntüleriyle gerçekler... Iraklı Türkmenlere de Suriyeli Türkmenlere de biz yardım yaptık. TIR'lar dolusu hem de. Saray iktidarının bekçiliğine soyunanlar bize bu konuda ders veremezler.'' ifadelerini kullandı.

İşte o video:

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/NfcFffdsRtU" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2020, 17:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER