banner342

CHP'li Ağbaba'dan Fahrettin Altun'a '3 kuruşluk' dava yanıtı: ''Üç kuruş' menfaat için bu kadar eğilip bükülmene değmez"

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, kendisine "4-5 maaş aldığın yalan mıydı?" diye soran CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'ya 'söylediği yalan için' 3 kuruşluk tazminat davası açacağını duyurdu. Ağbaba, "'Üç kuruş' menfaat için bu kadar eğilip bükülmene değmez" yanıtını verdi.

CHP'li Ağbaba'dan Fahrettin Altun'a '3 kuruşluk' dava yanıtı: ''Üç kuruş' menfaat için bu kadar eğilip bükülmene değmez"

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, CHP’nin eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a yönelik yaptığı paylaşıma tepki göstererek, “Siyasetsizlik ve ciddiyetsizlik örneği” ifadelerini kullanmıştı. 

Altun'un paylaşımı şu şekilde: 

"Siyasetsizlik ve ciddiyetsizlik örneği. Gerçekten yazık. Tarih bunu yazacak. 'Çamur at, tutmazsa izi kalsın' illüzyonundan geriye sadece çamurluk kalacak..."

'4-5 MAAŞ ALDIĞIN İÇİN...'

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba da Altun'a Twitter hesabından yaptığı şu paylaşımla yanıt verdi: 

"Asıl ciddiyetsizlik, damadı bakan yapıp ekonomiyi batırınca instagramdan istifasını "başarı" diye yutturma çabasıdır. 4-5 maaş aldığın için ekonomi umrunda değil, farkındayız. Hayat sana güzel Pergoleci.."

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2021, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER