Müge Anlı paylaştı sosyal medyadan beğeni yağdı

banner458

Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla hafta içi her gün izleyici karşısına çıkan Müge Anlı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

banner459
MAGAZİN 04.05.2021, 09:14
Müge Anlı paylaştı sosyal medyadan beğeni yağdı

Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla hafta içi her gün izleyici karşısına çıkan Müge Anlı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Kısa süre önce açtığı hesapla 1 milyondan fazla takipçiye ulaşan Müge Anlı, son bölümün yayınlanmasının ardından hesabından yeni bir video yayınladı. Boş vaktinde üniversite sınavlarını çalıştığını ifade eden ünlü sunucu paylaştığı videoda, "Vize sınavlarını bitirmeme 3 ders kaldı. Çoğu gitti azı kaldı, 3. sınıf olacağım seneye." dedi.

Kısa sürede tebrik mesajları alan Müge Anlı'nın okuduğu okullar ve bölümler merak konusu oldu. İşte Müge Anlı'nın biyografisi ve eğitim hayatı...

MÜGE ANLI'NIN BİYOGRAFİSİ!

2008 yılından bu yana yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunan Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 46 yaşındadır. Sevilen gazeteci Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Lisansüstü eğitimini Kadir Has Üniversitesi'nde Hukuk üzerine Yüksek Lisans yaparak tamamlamıştır.

Müge Anlı, Televizyon kariyerine magazin dalında giriş yapmıştır. İlk yapımına Kanal D ekranlarında başlamış, magazin camiasının bilindik ismi Şenay Düdek ile birlikte Dobra Dobra programını yapmıştır. Sadece magazin üzerine kurulu olan ve sevilerek izlenen programda magazin camiasının önemli isimlerini ağırlayan Anlı, beğeni toplayan programın ikinci sezonunu Pakize Suda ile birlikte yapmıştır.

Dobra Dobra programı ile birlikte edindiği sunuculuk tecrübesini farklı alanlara taşımak isteyen güzel sunucu, Atv ekranında tek başına üstlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programını hayata geçirmiştir. Hukuk konusundaki bilgi ve tecrübesini de kullanan Anlı, programında yakınlarını arayan insanları ve faili meçhul cinayetleri konu olarak ele aldı. Birçok cinayeti programı aracılığıyla aydınlatmayı başaran güzel sunucu, bu programa gündüz kuşağında devam etmektedir. Bunların dışında 2010 yılında 'Film Gibi' ve Müge Anlı ile Mektubunuz var programlarını da hayata geçirmiştir.

Müge Anlı aynı zamanda ATV ekranlarında Müge Anlı ile Güven Bana ve Müge Anlı ile Gücümüz Yeter programlarının sunuculuğunu da üstlenmiştir.

Müge Anlı - Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.

'HUKUKTA YÜKSEK LİSANS YAPTIM'

Müge Anlı, geçtiğimiz günlerde katıldığı canlı yayında, 'Benim ilk lisansım Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi. Hukukta yüksek lisans yaptım. Sonra tarih bitirdim, şimdi sosyoloji okuyorum. Arkadaşlarım bana 'Boş vakitlerinde ne yapıyorsun, üniversite mi bitiriyorsun' diyorlar. Sosyolojiyi bitirdikten sonra hukuk okur muyum? Okuyabilirim...' demişti.

Yorumlar (0)