banner359

Yandaş gazeteciden İYİ Parti milletvekiline hayvan iması!

banner349

Sosyal medyada her kesime sarf ettiği hakaretler ile bilinen Mehmet Ardıç, şimdi de İYİ Partili Lütfü Türkkan'ı hedef aldı. Mehmet Ardıç, Twitter'da koronavirüs aşısına ilişkin bir paylaşım yapan Lütfü Türkkan'a ağır hakarette bulundu.

GÜNDEM 16.01.2021, 17:37 16.01.2021, 17:51
Yandaş gazeteciden İYİ Parti milletvekiline hayvan iması!
banner360

AKP'li Mehmet Ardıç, sosyal medyada hakaretlerine her geçen gün bir yenisini ekliyor.

ÖNCE İBB'YE HAKARET

Kültür Bakanlığı kontrolündeki Galata Kulesini İBB'de zanneden Ardıç, "Bu işte bi i..nelik var gibi, mesaj kime ibb?" diyerek, hakaretler yağdırmıştı.

Galata Kulesi'nin İBB'de olmadığını öğrenen Ardıç, bu paylaşımı silmek zorunda kalmıştı.

SONRA BAŞÖRTÜLÜ KADINA HAKARET

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Boğaziçi Üniversitesi’ne Melih Bulu’yu rektör olarak ataması sonrasında kampüsteki protesto gösterilerine başörtülü olarak katılan Buse Büyükkeskin'i hedef gösteren Mehmet Ardıç, "Ajans yine bir vitrin mankeni bulmuş" sözleri ile hakaret etmişti. 

Ardıç'ın bu hakaretlerine yanıt veren genç kadın ise "Vitrin mankeni değil sizin gibi zihniyetlere karşı okulumu savunan bir Boğaziçiliyim. Mahkemede görüşürüz" diye yanıt vermişti. 

ŞİMDİ DE VEKİLE HAKARET

Mehmet Ardıç, şimdi de İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'ı hedef aldı. Türkkan'ın "Askıda aşı var mı?" ifadesine yanıt veren Ardıç, "Baytara sor lütfücüm" diyerek hakaretlerine bir yenisini ekledi.

İşte o paylaşım:

Yorumlar (0)
banner351
banner367
6
açık
banner365
banner350