Fatih Altaylı, 'Hayat Eve Sığar' paylaşımı yapan ünlülere sitem etti: Öyle eve babam da sığar

Gazeteci Fatih Altaylı, koronavirüs salgını nedeniyle sosyal medya hesaplarından 'Hayat Eve Sığar' paylaşımları yapan ünlülere, "3 milyon dolarlık evde oturuyorum, evim 500 metrekare, karım var çocuğum var iki tane hizmetçim var, hayat tabi eve sığar! Öyle eve babam da sığar" diyerek tepki gösterdi.

Fatih Altaylı, 'Hayat Eve Sığar' paylaşımı yapan ünlülere sitem etti: Öyle eve babam da sığar

Habertürk'te yayınlanan Teke Tek programını sunan gazeteci Fatih Altaylı , yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle sosyal medya hesaplarından 'Hayat Eve Sığar' paylaşımları yapan ünlülere tepki gösterdi.

'55 metrekarede 6 kişi yaşıyorsan hayat eve daha zor sığıyor'

Altaylı, yaptığı açıklamada, "Bir takım ünlüler fotoğraflar yayınlıyorlar ve 'Hayat Eve Sığar' diyorlar. 2 konser veriyorum 500 bin TL indiriyorum. 3 milyon dolarlık evde oturuyorum, evim 500 metrekare, karım var çocuğum var 2 tane hizmetçim var hayat eve sığar! Öyle eve babam da sığar. Ama 55 metrekare evde 6 kişi yaşıyorsan hayat eve daha zor sığıyor"ifadelerini kullandı

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2020, 08:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aysun
Aysun - 7 ay Önce

Vayy.. ilk kez Fatih beyle aynı fikirdeyim. Az bile söylemiş. Virüs meselesinin sınıfsal boyutu açıkça görülüyor. Arabası olan yazlığı olan ortalıkta Fink atıyor. 6-7 kişilik çoluk çocuk aynı evde hayat mücadelesi veriyor..

SIRADAKİ HABER