Diyanet 'Lüks ve şatafattan' kaçmadı! SPA, termal havuz, masaj, tuz odası...

Vatandaş yoksullukla boğuşurken, hutbelerinde "Lüks ve şatafattan kaçının" çağrısı yapan, israfın haram olduğunu vurgulayan Diyanet İşleri Başkanlığı, 5 yıldızlı lüks otelde toplantı yapıyor.

GÜNDEM 17.05.2023, 13:33
Diyanet 'Lüks ve şatafattan' kaçmadı! SPA, termal havuz, masaj, tuz odası...

16-19 Mayıs tarihleri arasında Ankara Kızılcahamam'daki 5 yıldızlı otelde Hac kafilesi yöneticileri ağırlanacak. SPA, termal havuz, masaj, tuz odası gibi hizmetlerin olduğu lüks otelde tek kişilik konaklama fiyatı günlük 2 bin 700 TL'den başlıyor.

ERBAŞ, YARDIMCISI, 422 KAFİLE BAŞKANI

Diyanet İşleri Başkanı Başkanı Ali Erbaş'ın açılış konuşmasını yaptığı toplantıya, yardımcısı Doç. Dr. Selim Argun, Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Remzi Bircan, Suudi Arabistan Hac ve Umre Bakanlığı Eğitim Merkezleri Müdürü İyad Muhammed Fadul ile 422 kafile başkanı katılıyor.

TERMAL VE SPA OTELİ

Sözcü'de yer alan habere göre, Otelde yarı olimpik yüzme havuzu, termal havuz, Türk hamamı, sauna bulunuyor. Açık ve kapalı havuzlar kadın ve erkek ayrı olarak hizmet veriyor. Kadın erkek ayrı olarak fitness merkezleri, köpük, tuz odası, bakım kürleri, kese, masaj gibi hizmetler de bulunuyor.

Yorumlar (0)