23 Temmuz 2018, Pazartesi

Haberin Kalbi - Türkiye'nin En Güncel Haber Sitesi

SEVGİDEN İLHAM ALDILAR, CAN DOSTLARA YUVA YAPTILAR

SEVGİDEN İLHAM ALDILAR, CAN DOSTLARA YUVA YAPTILAR

Mudanya sınırları içerisindeki okulların ihtiyaçlarının karşılanması konusunda her türlü desteği veren Mudanya Belediyesi’nin eğitim kurumlarıyla işbirliği sürüyor.

Sokakta yaşayan hayvanlara daha huzurlu yaşam alanları yaratmayı hedefleyen Mudanya Belediyesi’nin bu alanda hayata geçirdiği kedi evlerinden ilham alan Hazar Koleji beşinci sınıf öğrencileri, can dostları için kedi evi hazırladı. Kendi elleriyle yaptıkları kedi evlerini Mudanya Belediyesi Veteriner İşleri Birimi’ne teslim eden öğrenciler, örnek bir işbirliğine imza attı. Beşinci sınıf öğrencilerinin sevimli dostlar için hazırladığı kedi evleri, Mudanya Belediyesi tarafından üretilen evlerle birlikte ilçede ihtiyaç duyulan noktalara yerleştirilecek.

Doğayı ve canlıları korumak amacıyla yapılan bu çalışmalara her zaman destek vermeye hazır olduklarını dile getiren Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, duyarlı öğrencilere ve öğretmenlerine teşekkür etti. Gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projesinden dolayı öğrencileri ve öğretmenleri kutlayan  Türkyılmaz, belediye ve eğitim kurumları arasında sosyal projelerin süreceğini söyledi. 

 

 

yukarı çık