CHP ÇEŞME BELEDİYE BAŞKAN ADAYI LAL DENİZLİ: “ÇEŞME'NİN GELECEĞİ İÇİN İŞ BİRLİĞİ VE DAYANIŞMA İÇİNDE HAREKET EDECEĞİZ”

Çeşme Belediye Başkan Adayı Lal Denizli, seçim çalışmalarına son hız devam ediyor. Bugün de muhtarları ve esnafı ziyaret etti.

YEREL 12.03.2024, 16:35 12.03.2024, 16:36
CHP ÇEŞME BELEDİYE BAŞKAN ADAYI LAL DENİZLİ: “ÇEŞME'NİN GELECEĞİ İÇİN İŞ BİRLİĞİ VE DAYANIŞMA İÇİNDE HAREKET EDECEĞİZ”

 Denizli, "Çeşme'nin her köşesine eşit hizmet götürmek ve vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak için yoğun bir şekilde sahada çalışıyoruz. Halkımızın görüş ve beklentilerine büyük önem veriyoruz. Çeşme'nin geleceği için iş birliği ve dayanışma içinde hareket edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Denizli, sabah saatlerinde Altınkum Mahalle Muhtarı'nı ziyaret ederek güne başladı. Gerçekleşen görüşmede, mahalledeki sorunlar ve talepler hakkında bilgi alışverişi yapıldı. Denizli, muhtarlıklarla yakın iş birliği içinde olacaklarını ve mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için çaba göstereceklerini belirtti. Ardından Çiftlikköy esnafını ziyaret etti. Esnaf ziyaretinde, Denizli Çiftlikköylü komşularının talep ve beklentilerini dinledi. Çiftlikköy esnafının sorunlarına çözüm bulmak için çalışacaklarını vurgulayan Denizli, iş birliği ve dayanışma mesajları verdi.

Yorumlar (0)