Burdur Belediyesi ödüle doymuyor

Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) tarafından bu yıl 8.’si düzenlenen Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda dereceye giren belediyeler ödüllendirilirken Burdur Belediyesi de hayata geçirdiği projelerle 2 ödül birden aldı.

YEREL 26.04.2023, 10:02
Burdur Belediyesi ödüle doymuyor

Yerel yönetim anlayışının geliştirilmesi, belediye hizmetlerinin niteliğinin artırılması, kentlilik bilincinin güçlendirilmesi, belediye projelerinin desteklenmesi ve başarılı belediye başkanlarının da teşvik edilmesini sağlayan 8. Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nın ‘EN’leri ödüllendirildi.

Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül törenine AKBB ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çok sayıda il ve ilçe belediye başkanı katıldı. Burdur Belediyesi’ni temsilen ise Meclis Üyesi Atam Gülcü katıldı.

Belediyelerin yaptığı özgün projelerin desteklenmesi ve tanıtılması amacıyla Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından organize edilen 8. Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda, Burdur Belediyesi 5 kategoride toplam 5 proje ile başvuru yaparken 2 ödül birden aldı. Yarışma sonucunda İyi yönetim halkla ilişkiler çalışmaları kategorisinde “Gönülden Gönüle Mobil Uygulama Projesi”, Peyzaj, planlama, tasarım ve uygulama projeleri kategorisinde “Demokrasi Parkı Düzenlemesi” ödülüne layık görüldü

Yorumlar (0)