BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ KELEBEK FESTİVALİ DÜZENLEDİ

Beşiktaş Belediyesi, Uluslararası Rotary 2420. Bölge Rotaract Temsilciliği iş birliğiyle Dilek Sabancı Parkı’nda bu sene 13’üncüsü gerçekleştirilen Kelebek Festivali düzenledi. Dezavantajlı gençlerin daima yanında olduğunu belirten Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat onların hayatın her alanında yer alması ve üretime katılabilmesi konusunda çalışmalar yaptıklarını söyledi.

YEREL 05.06.2023, 11:49
BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ KELEBEK FESTİVALİ DÜZENLEDİ

Beşiktaş’ta 2008 yılından itibaren düzenlenen ve dezavantajlı grupları bir araya getirerek eğlenceli aktiviteler gerçekleştirilen Kelebek Festivali bu yıl da Beşiktaş Belediyesi ev sahipliğinde Dilek Sabancı Parkı’nda yoğun katılımla gerçekleşti. Dezavantajlı gruptaki çocukların gönüllerince eğlendiği etkinliğe bu yıl Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen depremzede çocuklar ve aileleri de katıldı. ‘’Kozaları Yırtıp Uçma Zamanı’’ sloganıyla düzenlenen festivalde dezavantajlı bireyler ve çocuklar doyasıya eğlendi.

Sahne gösterileri, sanat ve el işi atölyeleri, müzik, dans, eğlenceli oyunlar ve birbirinden farklı aktivitelerle eğlenen çocuklar, bu yıl 6 Şubat Kahramanmaraş merkez üssü depreminden etkilenen arkadaşlarıyla festivali kutladı.

Yorumlar (0)