CHP Arık’tan AK parti Milletvekili Özhaseki’ye yanıt: “Trollüğü bırak da gerçekleri açıkla!”

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’nin sosyal medya paylaşımlarına tepki gösterdi. Özhaseki’nin trollükte çığır açtığını belirten Arık, “Yalanı essah gibi söylemesiyle nam salan Sayın Özhaseki, trollükte de kendi sınırlarını zorluyor. Utanmadan, sıkılmadan kendi çaldıkları paranın hesabını CHP’ye sormaya kalkıyor. Özhaseki Yalova’yı soyan, mahkeme tarafında da teyit edildiği gibi AKP’dir. Sen trollüğü bırak da gerçekleri açıkla… Bu dünyada yaptıklarının hesabını veremezsin, bari ahiretini kurtar” diye seslendi.

Vekil Haberleri 18.08.2022, 12:49
CHP Arık’tan AK parti Milletvekili Özhaseki’ye yanıt: “Trollüğü bırak da gerçekleri açıkla!”

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Yalova ziyareti sırasında yaşanan provokasyon girişiminin ardından sosyal medyadan açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’ye yaptığı açıklama ile yanıt verdi. Özhaseki’nin genel başkanının gözüne girmek için trollükte çığır açtığını belirten Arık, açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Sayın Özhaseki, Sayın Genel Başkanımızın Yalova’da esnaf ziyaretinde gördüğü ilgiyi, AKP Genel Başkanının Kayseri ziyaretinde bindirilmiş kıtalarla toplanan kalabalıktan daha fazla olduğunu görünce bunun bir miting olduğunu düşünmüş. Öncelikle bu miting değil, bu esnaf ziyareti… CHP’nin esnaf ziyaretleri AKP’nin mitinglerinden kalabalık olunca ayarları bozuldu. Tabi biz Özhaseki’nin ne olduğunu biliyoruz, Türkiye de onu Ankara seçimlerinde tanıdı…

Kendisine itibar kazandırmak için milyonların gözünün içine baka baka yalan söyleyip, kendi adına dağ uyduran Özhaseki, hızını alamadı salt seçimi kazanabilmek için bir iftiracıyı saygın işadamı diyerek kendisine referans aldı. Şimdi de çıkmış Yalova’da halkın genel başkanımıza gösterdiği teveccühü hazmedemeyen, birkaç provokatörün çirkin hareketinden medet umarak, sorular sormuş. Özhaseki sen önce 15 trilyona yaptırdığını söylediğin ama Sayıştay’ın 2018 yılından beri bulamadığı köprüyü anlat. Sen bu milletin buharlaştırılan 128 milyar doları nereye gitti ona yanıt ver. Her biriniz servetinize servet katarken bu halk neden her geçen gün fakirleşiyor onu açıkla… Elbette açıklayamaz. Onların işleri güçleri algılar ve yalanlar… Yalanı essah gibi söylemesiyle nam salan Sayın Özhaseki, trollükte de kendi sınırlarını zorluyor. Utanmadan, sıkılmadan kendi çaldıkları paranın hesabını CHP’ye sormaya kalkıyor. Özhaseki Yalova’yı soyan, mahkeme tarafında da teyit edildiği gibi AKP’dir. Sen trollüğü bırak da gerçekleri açıkla… Bu dünyada yaptıklarının hesabını veremezsin, bari ahiretini kurtar”

Yorumlar (0)