banner646

CHP'li Emre ve Akdoğan, Bursa'da Kılıçdaroğlu doktrinini anlattı

CHP Parti Meclisi Üyesi ve Hukukçu Umut Akdoğan ve CHP İstanbul Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Yunus Emre, Kılıçdaroğlu'nun doktrinini anlattı.

SİYASET 07.01.2023, 18:26
CHP'li Emre ve Akdoğan, Bursa'da Kılıçdaroğlu doktrinini anlattı

CHP Parti Meclisi Üyeleri Hukukçu Umut Akdoğan ile CHP İstanbul Milletvekili Yunus Emre "Kılıçdaroğlu Doktrini Anadolu Buluşmaları" kapsamında Bursa'da partililerle buluşarak, Kılıçdaroğlu doktrininin özünde Türkiye'yi birleştiren bir anlayışın oluşturduğunu dile getirdiler.

Nilüfer Nikahevi Kristal Salon'daki programa CHP Bursa İl Başkanı Turgut Özkan, Bursa Milletvekilleri Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Erkan Aydın,Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, eski ve görevdeki ilçe başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve üyeleri ile partililer katıldı.

CHP Bursa İl Başkanı Turgut Özkan selamlama konuşmasında CHP'nin Bursa'da birinci parti olacağını vurgulayarak, "Genel Başkanımızın ikinci yüzyıl vizyonuna Bursa olarak hazırız. Bütün Bursa örgütü olarak, ilk genel seçimde partimizi Bursa’da birinci parti yapacağız ve Genel Başkanımızı Türkiye Cumhuriyeti 13. Cumhurbaşkanı yapacağız. Buna inancımız ve kararlılığımız tamdır" dedi.

Ardından kürsüye gelen CHP Parti Meclisi Üyesi ve Hukukçu Umut Akdoğan ve CHP İstanbul Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Yunus Emre, Kılıçdaroğlu'nun doktrinini anlattı.

Konuşmalarda 6'lı masanın oluşturduğu Millet İttifakı'nın oy oranının giderek yükseldiğinin altı çizilerek, CHP ve Millet İttifakı iktidarının yakın olduğu vurgulandı.

CHP İstanbul Milletvekili Yunus Emre toplantının ardından "İkinci Yüzyıla Çağrı - Kılıçdaroğlu Doktrini” adlı kitabını imzaladı.

Yorumlar (0)