26 Mayıs 2018, Cumartesi

HABERİN KALBİ / Halktan Yana - Gerçek Haber

CHP'Lİ GÜRER'DEN ELEKTRİKÇİLER ODASI'NA TEBRİK ZİYARETİ.

CHP'Lİ GÜRER'DEN ELEKTRİKÇİLER ODASI'NA TEBRİK ZİYARETİ.

ŞEHİTLERİMİZİN ACISINI YAŞIYORUZ


CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer sınır ötesi teröre karşı verilen mücadelede CHP olarak ordumuzun yanındayız dedi ve CHP olarak her türlü teröre karşı olduklarını belirtti. Gürer şehit haberleri içimizi yakıyor. Tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Yaralılarımıza acil şifa diliyorum” dedi.


ESNAF SORUNLARI ARTIYOR 


Teröre karşı verilen sınır ötesi mücadelenin başarıyla sonuçlanması dileyen Gürer, yaşamında acılara rağmen devam ettiğini de ifade ederek, “ülkemizin geleceği iyi olsun. Sorunsuz bir yaşam diliyorum” dedi.

 

Yeniden oda başkanlığına seçilen Ümit Yörükoğlu ve yönetim kurulu üyelerine görevinde başarı diledi. Ömer Fethi Gürer,  elektrikçiler, elektronikçiler ve fotoğrafçıların mesleki sorunlarını yakından takip ettiklerini ve bu sorunların çözümüne yönelik olarak çalışmalarının devam edeceğini anlattı. 

 

Oda Başkanı Ümit Yörükoğlu ise CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer’in ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Yörükoğlu, esnafın sorunlarının çözümüne yönelik çalışmalarından dolayı da CHP Milletvekili Ömer Fethi Gürer’e teşekkür etti.

 

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, “çarşı pazar esnaf ziyaret ediyorum. Dar gelirliler ve işsizler yaşadıkları sorunları anlatıp geçinemiyoruz diyorlar işsizler iş istiyor. Hangi esnafa gitsem geçmiş günleri aradıklarını vatandaş alım gücü düşünce esnafın doğrudan etkilendiğini söylüyorlar. Ziyaret ettiğim bazı iş yerleri ikinci kez gittiğimde kapanmış oluyor. Ayrıca esnaf ve farklı meslekler çırak dahi bulamaz duruma gelmişler. Tüm küçük esnafın ciddi sorunları var. Bu konuları mecliste dile getirip hükümetin sorunları çözmesi istiyoruz ama faizci rantçı anlayıştan hükümet  kurtulup esnafın sorunlarını çözecek düzenlemeleri ya yetersiz ya da sınırlı yapıyor. Tüm esnafa gereken destek sağlanmalıdır” dedi.

 

Ziyarette, CHP Niğde İl Başkanı  ve Merkez İlçe Başkanı ile il ve ilçe yöneticileri de hazır bulundu. 

yukarı çık