banner646

Liposuction Nedir? Neden Uygulanır?

Liposuctionlar farklı bir terim olmakla birlikte daha çok fazla yağların alınması,deri sarkmaları ve selülitlerin yok edilmesi,kırışıklıkların azaltılması amacıyla uygulanan yöntemdir.

İçerik 18.02.2023, 23:06
Liposuction Nedir? Neden Uygulanır?

Liposuction Nedir? Neden Uygulanır?

En etkili zayıflama uygulamaları arasında liposuctionlar yer alır. Bu özel zayıflama uygulaması sayesinde fazla yağlarınızdan pratik bir şekilde kurtulursunuz. Çünkü liposuction bugün çok daha yüksek teknolojiler üzerinden uygulanır. Yöntem, fazla yağlar,selülit,sarkmalar gibi birçok cilt sorunlarının tedavi edilmesi amacıyla uygulanır. Bu nedenle liposuctionların geniş amaçlar doğrultusunda sunulduğunun altını çizebiliriz.

Liposuction Nedir?

Liposuctionlar farklı bir terim olmakla birlikte daha çok fazla yağların alınması,deri sarkmaları ve selülitlerin yok edilmesi,kırışıklıkların azaltılması amacıyla uygulanan yöntemdir. Bu nedenle liposuction en güvenilir zayıflama uygulamasıdır. Yöntem genel anlamda seanslar halinde uygulanır. Fakat talep edilmesi durumunda çok daha kısa süreli olarak da sunulabilir. Yöntemde dikkat edilmesi gereken püf noktaysa, kaliteli ve güvenilir zayıflama merkezi tercih edilmesidir.

Liposuction Kimlere Uygulanır?

Belirtildiği üzere liposuctionlar özellikle de aşırı kiloları olanlara,fazla yağları ve deri sarkmaları olanlara,selülitleri olanlara uygulanır. Bu nedenle j plasma uygulamasından farklı olarak liposuctionlar daha geniş açıdan uygulanabilir. Zayıflama uygulamaları daha çok kurumsal kimlikli zayıflama merkezleri tarafından garanti kapsamında uygulanır.

Liposuction Yöntemleri Nelerdir?

Liposuctionların temel özellikleri arasında pek çok farklı yöntemlerinin yer almasıdır. Bu yöntemler arasında ultrasonik ve ıslak liposuctionlar yer alır. En kaliteli zayıflama merkezinden dilediğiniz günde zayıflama tedavisi alabilirsiniz.

J-Plasma Nasıl Yapılır?

J plasmalar da en etkili güzellik uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinden de pek çok cilt kusurları tedavi edilir. Tercihiniz doğrultusunda j plasma uygulamasında olduğu gibi en ideal olan liposuctionlar tekniğinden de faydalanabilirsiniz.

J-Plasma Neden Yapılır?

J-plasmalar pek çok nedenlere bağlı olarak uygulanabilir. Çeşitli cilt sorunlarının tedavi edilmesi amacıyla karın germe ameliyatı gibi seanslar halinde uygulanır. Yöntem başta yüz bölgesinden olmak üzere pek çok beden bölgelerinden de güvenle uygulanır. Ayrıca j plasmalarda herhangi yaş farklılıkları da söz konusu değildir.

J Plasma Avantajları Nelerdir?

Uygulamanın pek çok avantajları da söz konusudur. Pratik bir şekilde uygulanması sayesinde cildin tahrip olmamasını sağlamasıdır. Yöntemin deri sağlığı açısından herhangi yan etkilerinin olmaması,güvenilir ve son derece kaliteli bir uygulama olması,her yaşa hitap etmesi,deri altından uygulanabilir olmasıdır.

Karın Germe Nasıl Yapılır?

Karın germeler cerrahi işlemle yapılır. Bu uygulama daha çok karın bölgesindeki fazla yağ ve selülitlerin yok edilmesi amacıyla uygulanır. Bu nedenle karın gerdirme ameliyatları Türkiye genelinden her yaştan kadın ve erkeklere güvenle uygulanır. Özel bir cihaz üzerinden karın alt ve üst derisi özenle gerdirilerek işlem tamamlanır. Fakat karın germe işleminde olduğu gibi söz konusu işlemde de en kaliteli güzellik merkezi tercih edilmelidir.

Karın Germe Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Karın bölgesi gerdirme sonrasında da dikkat edilmesi gerekenler söz konusudur. İşlemden hemen sonrasında iş hayatına dönüş olmayabilir. Bu nedenle işlemden 2 gün sonrasında iş ve sosyal hayatınıza dönebilirsiniz. Karın bölgesi gerdirme işleminden sonrasında da mutlaka doktor uyarılarına dikkat edilmelidir. İşlemden sonrasındaki ilk 10 günlük zaman dilimi boyunca yüz ve göğüstü yatış pozisyonundan uzak durulmalıdır.

Karın bölgesi gerdirme ameliyatları kalıcı olarak etki sunmaz. Bu işlem sonrasında da yeniden karın kısmında yağlanma hasıl olabilir. Bu durum tamamen hastanın yaşam tarzına bağlıdır. Bu nedenle ameliyattan sonrasında yeniden kilo alınmamasına dikkat edilmelidir. Bu kapsamda ameliyattan sonrasında da daima hareketli yaşam tarzına sahip olunmalıdır. Günlük bol miktarda taze sebze ve meyve tüketilmelidir.

Karın Germe Yöntemleri Nelerdir?

Karın bölgesi gerdirme yöntemleri söz konusudur. Bu yöntemler arasında lazer liposuctionlar, radyofrekans sistemi üzerinden karın bölgesi sıkılaştırması ve üçüncü yöntem olarak da yüksek teknolojili ultrason yöntemi üzerinden cildin kusursuz bir şekilde sıkılaştırılmasıdır.

Karın Germe Fiyatları

Karın bölgesi gerdirme fiyatları bugün daha uygundur. Bu sebeple ek ücretsiz olarak söz konusu ameliyatı yaptırabilirsiniz.

Yorumlar (0)