22 Mart 2019, Cuma

Haberin Kalbi - Türkiye'nin En Güncel Haber Sitesi

En Şık Stiletto ayakkabı

En Şık Stiletto ayakkabı

 

En Şık Stiletto ayakkabı

Stiletto ayakkabı iş hayatında, günlük yaşamda ve özel günlerde vazgeçilmez olan bir ayakkabı modelidir. Stilettolar her kombine yakışır bir özellik taşıdığından özellikle günümüzde günün her saatinde kullanılır hale gelmiştir. Dolayısıyla bir kadının ayakkabı dolabında olmazsa olmaz bir parçadır. Stiletto ayakkabı 8 ila 13 santim topuk seçenekleri ile rahatlıkla bulunabilir. Genelde abiye altlarında 11 santim ve üstü tercih edilir. Sivri burunları ve kadını çekici gösteren yanı ile stiletto fark yaratan ayakkabı türüdür.

Stiletto Ayakkabı Kullanımında Püf Noktalar

Özellikle iş hayatında ve özel günlerde tercih edilen stiletto ayakkabı her kombinle uyum sağlama özelliğini taşır. Bir kalem etekle, bir ceket ve gömlekle, şık bir bluzla rahatlıkla kombin edilebilir. Bu sebeple de her zaman joker parçadır. En sade bir kombin bile bir stiletto ile dikkat çekici hale gelerek kadına feminenlik etiketini yapıştırır. Günlük hayatta kullanılan dar pantolonlar, kot pantolonlar da stiletto rahatlıkla kullanılır.

Kombin tamamlayıcısı olarak tanımlanan stiletto alımlarında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır ki; böylelikle hem ayakkabı güzel taşınır hem de kadın için deyim yerindeyse zehir olmaz. Stiletto kullanılırken özellikle uzun saatler sözkonusu ise tavsiye edilen platformlu olan tipleridir. Çok ince topukluların sıkıntı yaşattırdığı aşikar bir durumdur. Bütün bu çeşitliliğin hakim olduğu, tarza ve kullanılacak mekana uyumlu modelleri ile ulaşabilecek adres https://www.sofiabaldi.com/Stiletto-abiye dur.

 

yukarı çık