Para istedi, reddedilince 'Eşime laf attı ağa' diye bıçakladı!

Antalya'da Doğan K. (22), Çetin B.'den para talep etti, reddedilince sağ ayak bileğinden bıçakladı. Gözaltına alınan Doğan K., "Eşime laf attı. Bu yüzden bıçakladım ağa" dedi.

Para istedi, reddedilince 'Eşime laf attı ağa' diye bıçakladı!

Olay, saat 16.00 sıralarında, Akdeniz Bulvarı üzerinde meydana geldi. Birlikte yaşadığı G.K. adlı kadın ve kucağındaki kızı B.K. ile Konyaaltı Sahili'nde dolaşan Doğan K., yolda karşılaştıkları Çetin B.'den kendilerine yardım için para vermesini istedi. İddiaya göre para vermek istemeyen Çetin B., Doğan K. ile G.K.'yi hakaret edip, itekledi.  Doğan K. da üzerinde taşıdığı bıçağı çıkartıp, Çetin B.'yi sağ ayak bileğinden bıçakladı.  Çetin B., çevredekiler tarafından çağrılan ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne götürüldü.

Kaçan Doğan K. ise polis ekiplerince yakalandı. Çimler üzerine oturtulan Doğan K., "Bir süre önce cezaevinden çıktım. Birkaç gündür sokaklarda yatırıyoruz. Kendisinden para istedim. Para vermeyip, hakarete başladı. Üstelik yanımda bulunan kadınımı tartaklamaya kalkıştı. Eşime laf attı. Bu yüzden bıçakladım ağa" dedi. Doğan K., daha sonra polis merkezine götürüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER