Oğuzhan Uğur, balkonuna bırakılan mermiyi paylaştı

Oğuzhan Uğur, balkonuna bırakılan mermiyi sosyal medya üzerinden paylaştı. Hukuki yollara başvuracağını açıklayan Uğur, "Izdırap olacağım kendisine. Bırak bir daha havaya sıkmayı, su tabancasıyla şaka bile yapamayacak onunla işim bittiğinde. Bir sonraki mermisi bana ya da size isabet etmesin diye" ifadelerini kullandı.

GÜNDEM 06.06.2023, 09:33
Oğuzhan Uğur, balkonuna bırakılan mermiyi paylaştı

Youtube yayıncısı Oğuzhan Uğur, balkonuna bırakılan mermiyi sosyal medya üzerinden paylaştı. 

Hukuki yollara başvuracağını belirten Uğur, söz konusu mermiyi avukatına teslim ettiğini söyledi. Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Uğur, "Bırak bir daha havaya sıkmayı, su tabancasıyla şaka bile yapamayacak onunla işim bittiğinde" ifadesini kullandı.

Uğur paylaşımında şunları kaydetti: 

 “Balkonumda şimdiye kadar zevkle döşenmiş kuş yuvaları, yarı baygın çekirgeler, diğer binalardan uçmuş gelmiş iddialı iç çamaşırları ve hatta takla atmaktan sıkılmış bir güvercin bile bulmuştum. Bu sabah listeye yeni ve korkunç bir şey eklendi. Yorgun halleriyle bile yılda ortalama 40 insanın ölümüne sebep oluyorlar. Birileri sırf takımları ya da partileri kazandı diye havaya ateş ediyor ya hani. Aşağısı boşalamıyorsa yukarısı boşalsın hesabı. Manasız bir mağara adamı aktivitesi. Sonuç bu. Avukata teslim ettim mermiyi. Izdırap olacağım kendisine. Bırak bir daha havaya sıkmayı, su tabancasıyla şaka bile yapamayacak onunla işim bittiğinde. Bir sonraki mermisi bana ya da size isabet etmesin diye."

Uğur, balkonuna bırakılan mermiyi Instagram hesabı üzerinden paylaştı

Yorumlar (0)