Lağım çukuru AKİT’ten usta kalem Bekir Coşkun'a çok çirkin sözler!

Yeni AKİT hayatını kaybeden, büyük gazeteci, usta kalem Bekir Coşkun'a çok çirkin sözlerle saldırdı. AKİT'in çirkin sözleri her kesimden büyük tepki topladı.

GÜNDEM 22.10.2020, 16:45 22.10.2020, 16:54
Lağım çukuru AKİT’ten usta kalem Bekir Coşkun'a çok çirkin sözler!

Atatürkçüydü, Cumhuriyetçiydi, doğa ve hayvan sevgisi olan, naif bir sanatçı, gazeteciydi. Hayatı hep doğruları söylemekle geçti, eğilmedi, bükülmedi...

Uzun süre kanserle boğuştu, tam yendim derken hayatını hayatını kaybetti. Geçtiğimiz gün hayatını memleketi Şanlıurfa'da toprağa verilde Bekir Coşkun. 

Provokasyon haberlerle dikkat çeken Yeni AKİT'te skandal bir yazı yayınlandı. Rasim Bolbol imzası ile çıkan yazıda ‘Millete 'g.t kılı' diyen Bekir’e pamuğu tıkadılar’ başlığını kullandı.

AKİT yazıyı iğrenç bir görselle Twitter hesabından paylaştı.

Bolbol skandal yazısında 'Bekir Coşkun Hayatı boyunca hep ezan ve sela düşmanlığı yaptı. Ama kaderin cilvesine bakın ki, son yolculuğuna ezan ve sela ile uğurlandı. Bekir Coşkun’a hakkımızı helal etmiyoruz biz." ifadelerini kullandı.

Skandal yazının paylaşımında ise “İmamları görünce kaçasım geliyor” dedi ama nihayetinde imamın eline düştü… Millete “g.t kılı” diyen Bekir’e pamuğu tıkadılar’ ifadeleri kullanıldı.

İşte o paylaşım:

HER KESİMDEN TEPKİ YAĞDI

AKİT'in bu iğrenç paylaşımına ve yazıya sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü. Her kesimden tepki geldi, binlerce mesaj atıldı. Çok sayıda yurttaş İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Müdürlüğü'ne çağrıda bulundu.

Muhafazar kesimden de tepkiler yükseldi. Dinde ölünün arkasından kötü konuşulmaması gerektiği vurgulandı. Üslubun iğrenç olduğu belirtildi. 

İşte o tepkilerden bazıları:

Yorumlar (0)