Haluk Levent 20 bin aileye gıda kolisi dağıtıyor

Koronavirüs tedbirleri ile birlikte işsiz kalacak çok fazla kişinin olduğuna dikkat çeken Haluk Levent, Bugünlerin olacağını düşünerek gelen bağışların neredeyse tümüyle gıda kolisi aldık. 20 bin aileye dağıtabileceğimiz gıda kolileri var" dedi.

Haluk Levent 20 bin aileye gıda kolisi dağıtıyor

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Koronavirüs Bilim Kurulu'nun önerilerinin değerlendirildiği Kabine Toplantısı'nın ardından yeni tedbirleri açıkladı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında bugünden itibaren 21.00 ile sabah 05.00 arasında sokağa çıkma yasağı uygulanacağını açıklanırken, hafta sonu yasağının ise cuma günü 21.00'de başlayıp pazartesi sabahı 05.00'e kadar süreceği belirtildi.

20 BİN AİLEYE DESTEK 

 Tüm Türkiye'nin merakla beklediği yeni korona virüs tedbirlerinin duyurulmasının ardından Haluk Levent yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

AHBAP adında bir yardım derneği bulunan Levent açıklama yaparak zor durumda olanlara seslendi. Haluk Levent açıklamasında "Açıklanan kısıtlamalardan sonra işsiz kalacak çok kişi olduğunu biliyoruz.

Bugünlerin olacağını düşünerek gelen bağışların neredeyse tümüyle gıda kolisi aldık. 20 bin aileye dağıtabileceğimiz gıda kolileri var. Bize başvurmanız yeterli" dedi. Levent'in bu paylaşımı büyük alkış topladı.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2020, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER