Hakkari’den acı haber! 1 şehit

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada bir askerin şehit olduğu öğrenildi.

banner154
Hakkari’den acı haber! 1 şehit

MİLLİ Savunma Bakanlığı, Hakkari'de teröristlerle çıkan çatışmada ağır yaralanan bir askerin, kaldırıldığı hastanede doktorların tüm müdahalesine rağmen şehit olduğunu açıkladı.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "Hakkâri ili Şemdinli ilçesinde 20 Ekim 2019 tarihinde bir kahraman silah arkadaşımız teröristlerle çıkan çatışmada ağır yaralanmış ve derhal hastaneye sevk edilmiş, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz" denildi.

ACI HABER AİLESİNE İLETİLDİ

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde, teröristlerle çıkan çatışmada ağır yaralanan ve tüm çabalara rağmen kurtarılamayan piyade er Sezai Ekşioğlu'nun şehadet haberi, şehidin Erzurum’da yaşayan ailesine verildi.

Hakkari Şemdinli’de, bugün PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada piyade er Sezai Ekşioğlu, ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan. Ekşioğlu, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak, şehit oldu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER