'Fahişe' sözleriyle tepki çeken Dilipak takipçilerine seslendi: Dualarınıza ihtiyacım var

Kadınlara yönelik hakaret içerikli sözleri nedeniyle son olarak AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın da tepki gösterdiği Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, "Bu bayram günü kimseyi üzmek istemiyorum. Ama yazacak, söyleyecek çok şeyler var. Yine yazacağım ve söyleyeceğim. İstişareler yapıyorum. Duanıza muhtacım" paylaşımında bulundu.

'Fahişe' sözleriyle tepki çeken Dilipak takipçilerine seslendi: Dualarınıza ihtiyacım var

Kadınlara yönelik hakaret içerikli sözleri nedeniyle son olarak AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın da tepki gösterdiği Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak takipçilerine''Dualarınıza ihtiyacım var'' paylaşımında bulundu.

Dilipak, devamında 12 Ağustos'ta AKP Kadın Kolları'nın kendisi hakkındaki suç duyurusu üzerine yayınlanan videosunu yeniden paylaştı. Videoda Dilipak, "Benim yazımda çok net bir şekilde 'AK Parti içindeki AKP'liler' deniyor. Hepimizin nefsinde taht kurmuş oturan bir şeytan var. O şeytan peygamberin evlerinden bile uzaklaşmadı. Şeytan taşlarken biz bunu anlatırız. AK Parti herhalde şeytanın tatile çıktığı bir yer değildir. Ben iffetsizlik isnadı yapacak kadar alçak biri miyim? AK Parti içindeki AKP'lilerden bahsediyorum," ifadelerini kullanıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER