Eşi 'Pazara Gidelim' Dedi, Adam 'Param Yok' Diyemedi; İntihar Etti

Fatih'te 4 kardeşin siyanürle toplu intiharı, Bakırköy'de bir kuyumcunun kendi ile birlikte çocuğunu ve eşini siyanürle ölüme süreklemesi; yine Antalya'da işsiz olan bir baba, eşini ve 2 çocuğunu siyanürle öldürmesi... Türkiye'nin dört bir tarafında ekonomik krize bağlı intiharların artması dikkat çekti. Bir acı, yürek yakan haber de İzmir'den geldi. Eşinin "Pazara gidelim" dediği Ali Kabasakal, "Param yok" diyemedi, banyoya girerek tüfekle intihar etti.

Eşi 'Pazara Gidelim' Dedi, Adam 'Param Yok' Diyemedi; İntihar Etti

Ciddi Gazete'de yer alan habere göre; siyanür cinayetlerinden sonra yürekleri yakan bir intihar haberi de İzmir'den geldi.

Eşinin "Pazara gidelim" dediği Ali Kabasakal, "Sen biraz oyalan, ben duş alayım" diyerek banyoya girdi. Yanına av tüfeğini alan Kabasakal, kendisini vurarak intihar etti.

Cebinden sadece 1.5 lira çıkan Ali Kabasakal'ın naaşı otopsi işleminden sonra, İzmir Kemalpaşa Yukarı Yenmiş Köyü'nde defnedildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2019, 19:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serhat
Serhat - 5 ay Önce

Allahım nasıl bir dünyan var bütün adaletsizliği izliyor bütün ahlaksızlıkları ödüllendiriyorsun islami çıkarsın hayatımdan buna devam edersen senide çıkarırım yemin billah ahdimdir oturdum ağladım bu adama yazık değilmi

Deniz
Deniz - 5 ay Önce

Süriyelilere destek verin bakın kendi ülkenizde millet intahat ediyor yoksulluktan.onlarda muhtaç
İlk candır sonra canan

İsmet OMAÇ
İsmet OMAÇ - 5 ay Önce

Yazık çok yazik

SIRADAKİ HABER