CHP’Lİ TANAL’IN 30 AĞUSTOS MESAJI: ONLARLA ORTAK BİR HEDEFİMİZ OLAMAZ!

CHP Şanlıurfa Milletvekili Av. Mahmut Tanal, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

GÜNDEM 30.08.2023, 10:35
CHP’Lİ TANAL’IN 30 AĞUSTOS MESAJI: ONLARLA ORTAK BİR HEDEFİMİZ OLAMAZ!

CHP Şanlıurfa Milletvekili Av. Mahmut Tanal, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. yıl dönümü dolayısıyla paylaştığı mesajda, “Konut alana vatandaşlık bedava!’ şeklinde reklam yaparcasına, gayrimenkul satışı karşılığı yabancılara Türk vatandaşlığı verildiği yönünde açıklama yapan yetkili şahıslarla ortak bir hedefimiz olmaz, olamaz da!” ifadelerini kullandı.

BÜYÜK ZAFER’İ GURURLA KUTLUYORUZ
 

CHP’li vekil Mahmut Tanal’ın Büyük Zafer mesajı şöyle:

“30 Ağustos, tüm dünyaya mal olmuş 101 yıllık bağımsızlık destanımızdır.
 

30 Ağustos, Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin zaferle sonuçlandığı şanlı tarihtir.
 

Türk Ordusunun, emperyalist güçlere ve maşalarına son ve kesin darbeyi indirdiği Büyük Zafer’in 101. yıl dönümünü, dünyanın dört bir yanındaki yurttaşlarımız ve kardeşlerimizle birlikte büyük bir gurur ve heyecanla kutluyoruz.
 

Tarihten silinmek istenen Türk Milleti, hiçbir gücün boyunduruğu altına girmeyeceğini, bağımsızlığından ve özgürlüğünden taviz vermeyeceğini herkese göstermiştir.
 

Aziz şehitlerimizin kanlarıyla sulanan bu toprakları, canı pahasına koruma iradesine her zaman sahip bir milletiz.
 

Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet payidar kılmak, ülkemizi, muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız.

“KONUT ALANA VATANDAŞLIK BEDAVA REKLAMI YAPANLARLA…
 

Bizler, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bıraktığı mirasa sahip çıkarken, milli değerlerden uzaklaşan yetki sahipleri ise bu cennet vatanı kaçak göçmen ve sığınmacı deposu haline getirmektedir.
 

“Konut alana vatandaşlık bedava!” şeklinde reklam yaparcasına, gayrimenkul satışı karşılığı yabancılara Türk vatandaşlığı verildiği yönünde açıklama yapan yetkili şahıslarla ortak bir hedefimiz olmaz, olamaz da!
 

Ülkemizi; yanlış ekonomik politikalarla halkı yoksullaştıran, sınırlarımızı kevgire çeviren, uluslararası saygınlığımıza gölge düşüren, Atatürk’ün emanetini korumayan saray iktidarının insafına terk etmeyeceğiz!
 

30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesiyle Ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, tüm şehit ve gazilerimizi minnetle, rahmetle anıyorum.”

Yorumlar (0)