CHP Liderinin Avukatı Celal Çelik'ten O Karara İsyan:Türk Yargısı Çağ Atladı!

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Avukatı Celal Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda o karara isyan etti.

CHP Liderinin Avukatı Celal Çelik'ten O Karara İsyan:Türk  Yargısı Çağ Atladı!

Gazetekritik/Özel Haber

Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı Mücahit Küçükyılmaz,  2 yıl önce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Kılıçdaroğlu'na  açık bir şekilde hakaret etmişti.

Sosyal medya üzerinden Kılıçdaroğlu’nu hedef alan Küçükyılmaz, CHP liderinin ÖSO’ya ilişkin yaptığı açıklamayı “Fazla söze gerek yok. Popülizmin, demagojinin, ikiyüzlülüğün CHP Liderinden neşet eden en alçak ve gerizekalıca halini aşağıdaki satırlarda bulabilirsiniz!” mesajını paylaşmıştı.

ÇELİK YARGIYA TAŞIMIŞTI

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Avukatı Celal Çelik bu paylaşım sonrası Mücahit Küçükyılmaz hakkında CHP Liderine hakaretten dava açmıştı.

AYNI CÜMEL AKP LİDERİ İÇİN KULLANILSA NE OLUR?!

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Avukatı Celal Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda davaya ait karara isyan etti. Çelik, " Türk Yargısı çağ atladı! “Fazla söze gerek yok. Popilizmin, demagojinin, iki yüzlülüğün ... (!) liderinden neşet eden en alçak ve gerizekalıca hali ...” Bu paylaşıma Beraat verildi! Ankara 10. Asliye Ceza Hakimini kutluyorum! Aynı cümle “AKP lideri” için kullanılsa ne olur!..."  paylaşımını yaparak karara adeta isyan etti.

İşte Çelik'in o paylaşımı:

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2020, 13:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER