CHP İzmir İl Başkanlığı’ndan 10 Kasım anması: “Atatürk’ün değerlerine, eserlerine sahip çıkmaya devam edeceğiz”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanlığı, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 85’inci ölüm yıl dönümünde Cumhuriyet Meydanı’nda anma töreni düzenledi. CHP İzmir İl Başkanı Şenol Arslanoğlu, "Cumhuriyet Halk Partisi olarak Ata’mıza, Ata’mızın değerlerine, eserlerine sahip çıkmaya sonsuza kadar devam edeceğiz" dedi.

GÜNDEM 10.11.2023, 20:54
CHP İzmir İl Başkanlığı’ndan 10 Kasım anması: “Atatürk’ün değerlerine, eserlerine sahip çıkmaya devam edeceğiz”

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, ebediyete intikalinin 85’inci yılı İzmir’de anılmaya devam ediliyor. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanlığı da İzmir Valiliği’nin düzenlediği resmi törenin ardından Cumhuriyet Meydanı’nda anma töreni gerçekleştirdi.

Törene CHP İzmir İl Başkanı Şenol Arslanoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Kotan’ın yanı sıra ilçe belediye başkanları, parti yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından CHP İzmir İl Başkanlığı, Atatürk Anıtı’na çelenk sundu.

10 Kasım’a dair mesajını gazetecilerle paylaşan CHP İzmir İl Başkanı Şenol Arslanoğlu, “Bugün, her zaman olduğu gibi İzmirlilerin Ata’larına ne kadar sahip çıktıklarını bir kez daha görüyorsunuz. Bizler de Cumhuriyet Halk Partisi olarak Ata’mıza, Ata’mızın değerlerine, eserlerine sahip çıkmaya sonsuza kadar devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (0)