Cem Küçük Birce Akalay'dan sonra Gökhan Özoğuz ve Şahan Gökbakar'ı hedef gösterdi!

Cem Küçük "Tek Birce Akalay değil, geçen yazıda bahsettiğim Athena Gökhan Özoğuz da, Şahan Gökbakar da sık sık bu Akalay ile aynı kin ve nefreti kusuyor" dedi ve adı geçen isimleri iyi niyetle uyardığını öne sürdü.

GÜNDEM 27.07.2022, 11:41
Cem Küçük Birce Akalay'dan sonra Gökhan Özoğuz ve Şahan Gökbakar'ı hedef gösterdi!

Birce Akalay, Gökhan Özoğuz ve Şahan Gökbakar'ın söylemlerini eleştiren Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, "Ben durduk yere mi bu isimlerden bahsettim? Birce Akalay, “Yargılanacaklarını göreceğiz” diye Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve Sayın Devlet Bahçeli gibi, şu an ordumuzun başında kahramanca işler yapan Sayın Millî Savunma Bakanımız Hulusi Akar Paşa gibi devlet büyüklerimizin hapse atılması özlemi içindeler. Ben de buna karşılık cevap verdim. İyi niyetle uyarıda bulundum" düşüncesini dile getirdi.


İktidara yakınlığı ile bilinen Cem Küçük, Türkiye gazetesinde bugün kaleme aldığı yazısında, "Şu FETÖ ve PKK medyasıyla sol medyanın benimle ilgili manşetlerine çok gülüyorum... Birce Akalay diye bir magazin figürü çıkıyor ve paramızın değeri düştü diye başta Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve Sayın Devlet Bahçeli olmak üzere şu an devletimizi yöneten herkesi hapisle tehdit ediyor... Tek Birce Akalay değil, geçen yazıda bahsettiğim Athena Gökhan Özoğuz da, Şahan Gökbakar da sık sık bu Akalay ile aynı kin ve nefreti kusuyor" görüşünü savundu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Kim Olmalı?