BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI RIZA AKPOLAT’TAN AKP’Lİ AHMET METİN GENÇ’E UCUZ SİYASET TEPKİSİ!

Rıza Akpolat; ’’ Ucuz siyasetiniz için şanlı Beşiktaş’ımızı ağzınıza bile almayınız.’’ dedi.

GÜNDEM 20.03.2024, 21:13
BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI RIZA AKPOLAT’TAN AKP’Lİ AHMET METİN GENÇ’E UCUZ SİYASET TEPKİSİ!

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, AKP Trabzon BB Başkan Adayı Ahmet Metin Genç’in Beşiktaş kulübü hakkında söylediği ‘UEFA'nın sitesinde güncel olarak hâlâ Beşiktaş ve Fenerbahçe şikeci kulüp olarak duruyor’ sözlerine tepki göstererek sert yanıt verdi. Akpolat; ’’ Ucuz siyasetiniz için şanlı Beşiktaş’ımızı ağzınıza bile almayınız.’’ dedi.

Geçtiğimiz Pazar günü oynanan ve saha olayları dolayısıyla gündemden düşmeyen Trabzonspor- Fenerbahçe müsabakası sonrası AKP Trabzon BB Başkan Adayı Ahmet Metin Genç bugün skandal bir açıklama yaptı. Beşiktaş ve Fenerbahçe kulüplerini fetöcülükle suçlayan Ahmet Metin Genç; ‘’ UEFA'nın sitesinde güncel olarak hâlâ Beşiktaş ve Fenerbahçe şikeci kulüp olarak duruyorken utanmadan bu iki kulüp 2011'in Süper Kupası'nı oynamaya kalkıyor.’’ dedi. Beşiktaş ve Fenerbahçe kulüpleri bu açıklama üzerine AKP adayına büyük bir tepki göstererek siyasi emellerinize 100 yıllık camiaları bulaştırmayın açıklamasında bulundu.

AKP’nin adayı Ahmet Metin Genç’e Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da tepki göstererek ‘’Ucuz siyasetiniz için şanlı Beşiktaş’ımızı ağzınıza bile almayınız. Siyasi ikbali uğruna toplumu kutuplaştıran bir dil kullanmaktan çekinmeyen, Beşiktaş’ın adını ağzına alabilen AKP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç’e başka gündemleri öneririm. Keza siz bizimle baş edemezsiniz, bizi hayal bile edemezsiniz.’’ dedi.

Yorumlar (0)