Koronavirüs cinayeti… ‘Virüs bulaştırdı’ diye öldürdü!

İtalya'da bir erkek hemşire, doktor olan kız arkadaşını boğarak öldürdü. Antonio De Pace isimli erkek hemşire ifadesinde 'Onu öldürdüm çünkü bana koronavirüs bulaştırdı' dedi. Ancak Pace'nin test sonuçlarının negatif çıktığı açıklandı.

Koronavirüs cinayeti… ‘Virüs bulaştırdı’ diye öldürdü!

Çin’den dünyaya yayılan ve küresel salgın ilan edilen yeni tip koronavirüs‘ten (Covid-19) en fazla etkilenen ülke olan İtalya, doktor kız arkadaşını öldüren erkek hemşireyi konuşuyor.

Antonio De Pace isimli erkek hemşire, doktor olan ve hastanede koronavirüs ile mücadele eden kız arkadaşı Lorena Quaranta’yı öldürdü.
Yerel basında yer alan haberlerde 28 yaşındaki De Pace’nin kız arkadaşını Koronavirüs bulaştırdığı gerekçesiyle öldürdüğü belirtildi.

İNTİHAR GİRİŞİMİ SIRASINDA YAKALANDI

Salı gecesi polisi arayan De Pace’nin suçunu itiraf ettiği belirtildi. 27 yaşındaki Quaranta’nın cansız bedenini evde bulan polis, De Pace’nin de bileğinde kesikler olduğu ve intihar etmeye çalıştığını duyurdu.

TESTİ NEGATİF ÇIKTI

Sorguya alınan De Pace, “Onu öldürdüm çünkü bana koronavirüsü bulaştırdı” dedi. De Pace’ye Koronavirüs testi yapılırken İtalyan haber ajansları De Pace ve Quaranta’nın test sonuçlarının negatif çıktığını duyurdu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER