21 Mart 2019, Perşembe

Haberin Kalbi - Türkiye'nin En Güncel Haber Sitesi

MUHTARLAR GÜNÜ KUŞADASI'NDA KUTLANDI

MUHTARLAR GÜNÜ KUŞADASI'NDA KUTLANDI

Çelenk koyma törenine muhtarların yanı sıra Kuşadası Belediyesi Meclis Üyeleri Ferah Sürekçi, Fevziye Tekeroğlu, Kuşadası Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Remziye Aheste ve siyasi parti temsilcileri katıldı. Kuşadası’nda görev yapan muhtarlar çelenk koyma töreninin ardından Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel ve Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Kayalı, mahalle ve köyleri temsil eden muhtarların demokrasinin vazgeçilmez unsurları olduklarını ifade etti. Muhtarların seçilerek göreve geldikleri andan itibaren halkla devlet kurumları ve belediyeler arasında köprü olduklarını ifade eden Kayalı, tüm muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutladı.

Ziyaretlerin ardından ilçede görev yapan muhtarlar, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Kuşadası Kaymakamlığı ve Kuşadası Belediyesi tarafından düzenlenen öğle yemeğinde bir araya geldi. Pusula Restoran’da düzenlenen yemeğe muhtarların yanı sıra Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Belediye Başkan Yardımcıları Muzaffer Eryiğit ve Tufan Asrav katıldı.

HABERE AİT RESİMLER

yukarı çık