A Haber ve Sabah Gazetesi Libya'da görev yapan Türk askerlerini ifşa etti

banner487

MİT şehidinin cenaze görüntülerinin yayınlanmasıyla odatv.com kapatılmış, Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan, Haber Müdürü Barış Terkoğlu ve Manisa muhabiri Hülya Kılınç tutuklanmıştı. A Haber ve Sabah Gazetesi Libya'da görev yapan askerleri ifşa etti, sansürsüz yayınladı.

GÜNDEM 12.06.2020, 23:31
A Haber ve Sabah Gazetesi Libya'da görev yapan Türk askerlerini ifşa etti

MİT şehidinin cenaze görüntülerinin yayınlanmasıyla odatv.com kapatılmış, Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan, Haber Müdürü Barış Terkoğlu ve Manisa muhabiri Hülya Kılınç tutuklanmıştı. A Haber ve Sabah Gazetesi Libya'da görev yapan askerleri ifşa etti, sansürsüz yayınladı.

KRT TV'de yer alan habere göre: Odatv'dekine benzer bir haber A Haber'de canlı yayınlandı. Sabah gazetesi de haberi sitesinden paylaştı. Libya’da görev yapan Türk askerlerinin fotoğraflarını “ilk kez” diyerek yayınlayan medya grubu üstüne üstlük bu haberi askerlerin yüzlerini de kapatmadan verdi.

Sabah gazetesi de haberi sosyal medyadan, “Türk Askeri Libya'da! Türk Silahlı Kuvvetleri’ne (TSK) bağlı unsurlar, Libya’da ilk kez görüntü verdi. Askerler, Hafter’e bağlı milislerin tuzakladığı el yapımı patlayıcı ve mayınların temizliğine başladı” ifadeleriyle paylaştı.

İşte o paylaşım:

Yorumlar (0)