SOKAK HAYVANLARI İÇİN CUMHURİYET PARKI’NDAYIZ

Maltepe Belediyesi, Anadolu yakasının en büyük parkı Cumhuriyet Parkı’nda, 16 Haziran Pazar günü “Sokak hayvanları için el ele” isimli etkinliğe ev sahipliği yapacak. Hayvan sahiplerini ve dostlarını buluşturacak etkinlikte, sokakta yaşayan can dostlarımıza destek verilecek.

SOKAK HAYVANLARI İÇİN CUMHURİYET PARKI’NDAYIZ

Maltepe Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Farmina Pet Foods Türkiye sponsorluğunda düzenlenecek olan şenlik, Cevizli Mahallesi Tugayyolu Caddesi’nde bulunan parkta, 14.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Festival havasında geçecek etkinlikte alışveriş ve tanıtım standları kurulacak.  Müzik, yarışmalar ve hediyelerle dolu etkinlikle hayvan dostları eğlenceli anlar yaşayacak.  Farmina Pet Foods Türkiye, 500 kg mama bağışında bulunacak. Katılımcılara sokak hayvanlarına verilmek üzere ücretsiz mama dağıtılacak. Havaların ısınmasıyla birlikte zorluk çeken sokaktaki dostlarımızın ihtiyaçlarına dikkat çekilecek.

EN STİL SAHİBİ KÖPEK YARIŞMASI

       Etkinlikte köpekler için kaşık içinde yumurtayla koşu yarışı ve stil yarışması yapılacak. Jüri, köpeklerin giydiği kıyafetlere göre ilk üçü seçecek. Etkinlikte hayvan dostları en stil sahibi köpekler ile tanışacak.

      

        Bu anlamlı etkinlikte siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten onur duyarız.

 

Tarih: 16.06.2019

Saat: 14.00-18.00

Yer: Maltepe Belediyesi Cevizli Cumhuriyet Parkı

Adres: Cevizli Mahallesi, Tugayyolu Caddesi, Carrefour arkası, eski kurban kesim alanı
İletişim: (0216) 458 99 99

MALTEPE BELEDİYESİ BASIN VE YAYIN MÜDÜRLÜĞÜ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER