Satranç Federasyonundan Başkan Esen’e Teşekkür

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’i ziyaret eden Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay,Konyaaltı Belediyesi Uluslararası Satranç Turnuvasının başarıyla gerçekleşmesinden dolayı teşekkür etti.

Satranç Federasyonundan Başkan Esen’e Teşekkür

Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) Başkanı Gülkız Tulay, TSF Başkan Vekili Akşın Keleş, Antalya İl Temsilcisi Osman Akdoğan ve yönetimi Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’i ziyaret etti. Başkan Semih Esen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Satranç Federasyonumuz ile birlikte çok güzel bir turnuvaya ev sahipliği yaptık.  Türkiye’nin en büyük para ödüllü turnuvasını gerçekleştirerek, Antalya’da satranç sporunun geliştirilmesi noktasında Konyaaltı Belediyesi olarak önemli bir adım attık. Turnuvamıza 9 ülkeden 31’i yabancı toplam 458 sporcu katıldı. İlerleyen yıllarda bu turnuvamızı geliştirerek, sürdüreceğiz” dedi. 

Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay, Başkan Semih Esen’e turnuvadan dolayı teşekkürlerini iletti. GülkızTülay, “17-22 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen Konyaaltı Belediyesi Uluslararası Satranç Federasyonu, ilk yılında Türkiye’nin en önemi turnuvalarından biri olacağını gösterdi. Turnuvanın yapılamasında emeği geçen herkese ve satranç sporuna verdiğiniz katkıdan dolayı teşekkür ederiz” diye konuştu. 

Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Tulay, Başkan Esen’e plaket takdim etti. 

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2019, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER