MUDANYA BELEDİYESİ'NDEN YALI MAHALLESİ'NE BAYRAM HEDİYESİ

Mudanya Belediyesi’nin, Yalı Mahallesi’nde 20 sokakta başlattığı parke taşı döşeme çalışmalarında sona gelindi. Başkan Hayri Türkyılmaz, yağışlar nedeniyle yapılamayan iki sokaktaki çalışmaların Ramazan Bayramı sonrasında tamamlanacağını, Yalı Mahallesi sakinlerinin kullanımına açılacağını söyledi.

MUDANYA BELEDİYESİ'NDEN YALI MAHALLESİ'NE BAYRAM HEDİYESİ

Mudanya Belediyesi, ilçe genelinde başlatılan asfalt kaplama, yenileme ve bakım onarımları hızlı bir şekilde sürdürürken, Yalı Mahallesi’nde 20 sokakta yapılan parke taşı döneme çalışmalarında sona gelindi. Ömerbey, Eğitim, Burgaz, Halitpaşa, Yalı, Siteler, Yeni Mahalle, Yalıçiftlik, Akköy, Esence ve Evciler olmak üzere 11 mahallede hizmet atağında olan Mudanya Belediyesi, toplamda 41 bin metrekare parke taşı kaplama hizmetinin önemli bir ayağı olan Yalı Mahallesi’ndeki çalışmalarını Ramazan Bayramı sonrasında tamamlayacak.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, yağışlar nedeniyle yapılamayan iki sokağın da parkeyle kaplanmasının ardından Yalı Mahallesi sakinlerinin kullanımına açılacağını söyledi.

Göreve geldiği günden bu yana hizmet odaklı belediyecilik anlayışıyla Mudanyalıların mutluluğu ve huzuru için çalıştıklarını kaydeden Başkan Türkyılmaz, “Mudanya’da herkese eşit hizmet var. Mudanya’da her kuruşu hemşerileri için hizmete dönüştüren bir belediye başkanı var. Bir liralık işi bir liraya yaparak, Mudanyalıların beklediği hizmetleri ayağına kadar götüren bir belediye var. Tüm hemşerilerime bir söz vermiştim. Herkesin gururla, mutlulukla yaşayacağı, sokaklarında huzurla dolaşacağı bir kent yaratacağım dedim.

Ekiplerimiz, gece gündüz çabalayarak Mudanyalıların beklediği hizmeti sağlamaya devam edecek” diye konuştu.

 

MUDANYA BELEDİYESİ BASIN BÜROSU

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER