'Karataşlı hizmetle buluşacak'

Millet İttifakı Karataş Belediye Başkan Adayı Mehmet Yıldız, Milletvekili Ayhan Barut’la birlikte ilçeyi köşe bucak gezdi

'Karataşlı hizmetle buluşacak'

 Millet İttifakının Karataş Belediye Başkan Adayı Mehmet Yıldız, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Karataş merkez ve köylerinde yaptığı çalışmalarla her vatandaşa ulaşmaya çalışan Mehmet Yıldız, bu kez CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut’la birlikte 31 Mart seçimleri için ilçeyi karış karış dolaştı. Mehmet Yıldız ve Milletvekili Ayhan Barut, Topraklı, Terliksiz, Çimeli, Tuzla, Çağşırlı, Kesik, Sirkenli, Helvacı, Yüzbaşı Köylerini yoğun bir ilgi gördü.

HİZMET VURGUSU

Karataş’ın köylerini gezerek köylülerin sorunlarını dinleyen Mehmet Yıldız ve Ayhan Barut, ilçenin sosyal belediyecilik ruhuyla daha güzel günlere kavuşacağını vurguladı. Köylülerin sorunlarını yerinde tespit edip notlar alan Yıldız ve Barut, tüm kesimleri canı gönülden kucaklayacaklarını belirterek, “Bizler Karataş’ımızı nasıl düşürür veyahut nasıl çökertiriz diye değil bizler Karataş’ımızı yükseltmek ve kalkındırmak için bu yola çıktık. Derdiniz derdimiz, sorununuz sorumuz olacaktır. Merkezi idare tarafından yıllarca sahipsiz, hizmetsiz bırakılan Karataşımızı hizmetle buluşturmaya geliyoruz" dedi.

 

SÖZ VERDİ

Bütünşehir Yasası ile birlikte köylerin statüsünün mahalleye çevrilmesine rağmen henüz köylerde altyapının olmadığını, yolların bozuk, elektriklerin kesik olduğunu dile getiren köylülere hitap eden Başkan Adayı Mehmet Yıldız, “Bu bir kader değil. Bize güvenen ve inanan hemşehrilerimiz sayesinde başkan olduktan sonra bu sorunları ortadan kaldıracağız" diye konuştu. Karataş için birçok projelerinin olduğunu anımsatan Millet İttifakı Adayı Yıldız, 1 Nisan’dan itibaren hiç zaman kaybetmeden hizmetleri bir bir hayata geçireceğinin sözünü verdi.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER