İYİ Partili Dokumacı Eczacıları da yalnız bırakmadı

YEREL 28.09.2022, 14:00
İYİ Partili Dokumacı Eczacıları da yalnız bırakmadı

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı #SözSendeAdapazarı projesi kapsamında Güllük mahallesi Sağlık caddesindeki eczaneleri ziyaret etti. İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette eczacıların dünya Eczacılar günü kutlanılıp, fikir alışverişinde bulunuldu.

"Eczanelerde de en büyük sorun ekonomi"

Yapilan ziyaret hakkında açıklama yapan İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı: "Geçtiğimiz pazar günü Dünya Eczacılar günü olması nedeni ile Güllük mahallesi, sağlık caddesinde bulunan eczaneleri ziyaret ettik. Eczacı hemşehrilerimizin gününü kutlayıp, hal hatır sorduk.Eczacılarında mesleki sıkıntılarının yanı sıra ekonomik zorluklar en büyük sorun. Temel giderlerdeki fahiş artışları şehrimiz ve ülkemizdeki eczacılarımız da olumsuz etkilemiş durumdadır. Gerek mesleki sıkıntılar gerek ise de genel ekonomik duruma ilişkin acil önlemler alınması lazım" dedi.

"Yeni bir umut arayanların adresiyiz"

Dokumacı: "Yöneticilerimiz ile birlikte 2,5 seneyi aşkın süredir saha çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Çok şükür Adapazarı’nda adım atmadığımız yer kalmadı. Ülke genelinde olduğu gibi şehrimizde de hemşehrilerimizin partimize teveccüh her geçen gün artmaktadır. Çok şükür yeni bir yol,yeni bir umut arayanların adresi İYİ Parti olmuştur. Bizim sahada gördüğümüzü sandıklar açıldığında herkes görecektir" diye belirtti. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Kim Olmalı?