22 Şubat 2019, Cuma

Haberin Kalbi - Türkiye'nin En Güncel Haber Sitesi

İYİ PARTİ ÇİFTÇİLERLE KUCAKLAŞTI

İYİ PARTİ ÇİFTÇİLERLE KUCAKLAŞTI

Kestel İlçe Başkanı Mehmet kaplan ve milletvekili aday adaylarının Kestel İlçesi mahallelerine düzenledikleri ziyaretlerde köylülerin şikayetlerini dinlediler. Ürettiklerini sattıktan sonra ellerinde kalan paranın mazot, gübre ve ilaç masraflarını dahi karşılamadığını belirten çiftçiler, “Hükümet adeta çiftçiyle dalga geçiyor.” derken, umutlarının İYİ Parti olduğunu belirttiler. 

Çiftçinin şikayetlerini dikkatle dinleyen İYİ Parti Kestel İlçe Başkanı Mehmet Kaplan, ve beraberindeki heyet, partilerinin tarım politikasını vatandaşa anlattı. Başkan Kaplan ve milletvekili aday adayları, İYİ Parti'nin iktidarında çiftçiye teşviklerin artacağını dile getirdi ve ucuz mazot müjdesi verdi.

Türkiye’nin öncelikli olarak ekonomi ve güvenlik konusundaki sorunlarını İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in çözeceğine inandıklarını belirten vatandaşlar, İYİ Parti’yi yakından takip ettiklerini ve her siyasi görüşten vatandaşı kucaklayan, devlet ve millet sevdalısı, bayrak ve vatan için gözünü budaktan sakınmayan Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı olacağına inandıklarını söyleyerek, “Köylü ekonomik olarak tükenmiştir, bizim için tek çare Meral Abla’dır.” şeklinde konuştular.

yukarı çık