banner288

EFES SELÇUK HOLLYWOOD’A DA İLHAM VERECEK

Amerikalı Türk asıllı yönetmen ve yapımcı Sean GK tarafından çekilecek olan “X TheEnd Time” filmi için birbirinden ünlü dünya starları İzmir’e geliyor. Filmin çekimleri için 23 Ekim’de Türkiye’ye gelecek oyuncular, fragman çekimleri için 24-25 Ekim tarihlerinde Efes Selçuk ve Seferihisar’da bulunacaklar. Dünyaca ünlü oyuncular çekimler için bulundukları süre içerisinde İzmir’in tarihi yerlerini de gezecekler.

banner287
EFES SELÇUK HOLLYWOOD’A DA İLHAM VERECEK

Terminatör filminin oyuncularından KristannaLoken, Testere filminin başarılı dedektifi CostasMandylor, TomTidiman’ın başrollerini üstleneceği filmde Türk dizilerinin sevilen oyuncusu WilmaElles ve üç yıl sonra setlere dönen Ali Başar ve Tevfik İnceoğlu da rol alacak. “X TheEnd Time” filminin bir aksiyon türünde bir çalışma olacağını ifade eden SeanGK filmin 2021 yılında vizyona gireceğini de belirtti. Sean GK kişisel sosyal medya hesabından da çekilecek film ile ilgili bilgilerin yanı sıra Efes Selçuk’un tarihi yerleriyle de ilgili paylaşımlar yapıyor.

EFES SELÇUK DA SİNEMA İZMİR AĞI ÜYESİ

Efes Selçuk Hollywood’a ilham verirken, Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel tarafından imzalanan protokolle Efes Selçuk Belediyesi Sinema İzmir Projesi Destek Ağı’nadahil oldu. Başkan Sengel imzalanan protokolü sosyal medya hesaplarından, “Sinema İzmir Projesi Destek Ağı'nın üyesi olduk. Sıra Efes Selçuk'un,İlham Veren Kent'in yeni projelere ilham vermesinde” notuyla paylaştı. İzmir Vakfı’nın İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İzmir Kalkınma Ajansı işbirliğiyle oluşturduğu İzmir Sinema Ofisi ile Efes Selçuk Belediyesi arasında imzalanan protokolle Efes Selçuk eşsiz doğası, tarihi ve kültürel değerleriyle İzmir’de sinema sektörünün gelişmesine katkı sunacak.

banner293
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER