EDREMİT’TE MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarların sorunlarını dinleyen Başkan Arslan, “Birlikte çalışacağız, birlikte daha iyi işler yapacağız” dedi.

EDREMİT’TE MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI

Edremit Belediyesi’nde Muhtarlarla değerlendirme toplantısı yapıldı. Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan başkanlığında yapılan toplantıda muhtarlar tek tek söz alarak mahalleleri ile ilgili şikâyet, istek, görüş ve önerileri anlattılar. Muhtarlar yapılan hizmetler nedeniyle teşekkür ettiler,  Edremit’te Muhtarlar Derneği kurulması için çalışmalara başlandığını vurgulandılar.

Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, kenti birlikte yöneteceklerini belirterek “Başkana yakın muhtar, uzak muhtar diye bir şey olmayacak. Muhtar sadece halka yakın olacak. Tüm muhtarlarımızla birlikte çalışacağız, birlikte çok daha iyi işler yapacağız” dedi.  Arslan, muhtarlardan gelen taleplerin hızlı bir şekilde yerine getirilmesi için ilgili birim müdürlerine talimat verdi. 

Ayrıca muhtarların elektrik, internet ve su faturalarının ödenmesi için çalışma başlattıklarını 2020 yılı bütçesinden bu ödemelerin yapılacağını söyledi. Toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları Tayfun Gerkuş, Ahmet Herdan, Metin Tunçer, belediyenin birim müdürleri ve 47 mahalle muhtarı katıldı. 

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER