CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Marmara Adası'nda 32 kişiye yeni rozetini taktı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Marmara Adası İlçe Danışma Kurulu toplantısına katıldı. CHP olarak adım adım iktidara yürüdüklerini belirten Başkan Sarı 32 yeni üyeye de parti rozetini kendi takdim ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

YEREL 26.09.2022, 14:01 26.09.2022, 14:03
CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Marmara Adası'nda 32 kişiye yeni rozetini taktı

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, geçtiğimiz gün gerçekleşen, Marmara Adası İlçe Danışma Kurulu toplantısına katıldı. Marmara İlçe Başkanı Nevzat Başkan'ın ev sahipliğindeki toplantıya birçok partili de katılım sağladı. Toplantıda partiye yeni katılan 32 vatandaşa rozetleri İl Başkanı Serkan Sarı ve beraberindekiler tarafından takıldı.

"ATAMIZIN EMANETİNE SAHİP ÇIKACAĞIZ"

 CHP'yi iktidar yapmak için ilk günkü ruhla çalıştıklarını ve adım adım iktidarlığa yürüdüklerini belirten Başkan Sarı;"Coşkulu, heyecanlı, umut dolu partililerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştireceğimiz Marmara adası ilçe danışma kurulu toplantımıza katıldık. CHP’yi iktidar yapmak için ilk gün ki ruhla mücadele ediyoruz, kapı kapı gezeceğiz ülkemizin kurtuluşunun CHP’de olduğunu herkese anlatacak Atamızın emanetine sahip çıkacak, Cumhuriyetimizi Demokrasi ile taçlandıracağız. Çocuklarımıza ve torunlarınıza huzur içinde yaşayacakları bir Türkiye Cumhuriyeti bırakacağız. İlçelerimizde yaptığımız ziyaretlerimizde Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun bize katılın çağrısıyla partimize katılan 32 yeni üyemize rozetlerini taktık. Marmara İlçe Başkanımız Nevzat Başkan ve yönetim kurulu üyelerimize, Meclis üyelerimize, partimize gönül vermiş üyelerimize emeklerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim."şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Kim Olmalı?