hakan

16 Aralık 2018, Pazar

Haberin Kalbi - Türkiye'nin En Güncel Haber Sitesi

BUCA'DA ÇALMADIK KAPI SIKMADIK EL BIRMAKMIYOR!

BUCA'DA ÇALMADIK KAPI SIKMADIK EL BIRMAKMIYOR!

Mart 2019 yerel seçimlerinde, Buca CHP aday adayı olarak çalışmalarına ara vermeden gece gündüz devam eden Suat Nezir, Mahalle ve esnaf gezilerine hız kesmeden devam ediyor.

 

Buca’nın tüm mahallelerini adım adım gezerek, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayan Cumhuriyet Halk Partisi Buca Belediye Başkan Aday Adayı Suat Nezir, Bucalıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Halkın taleplerini ve sorunlarını dinleyip onların umudu olmak çare olmak için yola çıktığını ve Buca'nın sorunlarını çözecek bilgi birikime ve kadroya sahip olduğunu söyleyen Nezir, projelerini tek tek Bucalılara anlattı.

 

‘MUHTARLARLA KOL KOLA ÇALIŞACAĞIZ’

Muhtarlarlara yaptığı ziyaretlerde, Buca’nın temel sorunları üzerine fikir alış verişinde bulunan Nezir, Mahalle sorunlarının çözümlenmesi noktasında Muhtarlar en önemli konumda kilit noktada. Mahalle Muhtarlarıyla iş birliği içinde ve koordineli bir çalışma ağı oluşturacağız bu birliktelik olmazsa Belediye Başkanının başarılı olma şansı azalır. Muhtarlar yerel yönetimlerin ilk adımı ilk aşamasıdır. Onun İçin Muhtarlarımızla sürekli diyalog halinde olacağım. Kentimizi beraber ortak akıl çerçevesinde birlikte yöneteceğiz. Belediyede Muhtarlık masası oluşturacağım.

 

HER GÖRÜŞE SAYGI DUYACAĞIM

Kentimizde ülkemizin değişik yerlerinden gelerek yerleşen yurttaşlarımıza aynı mesafede olacağım her kese eşit davranacağım. O mahallede 'A' partisi önde çıktı oraya hizmet götürmeyeceğim gibi ilkel anlayış yerine önce oraya hizmeti götüreceğim ki bir daha ki seçimlerde o mahalleden de istediğimiz oy oranına ulaşalım ve iktidara adım adım ilerleyelim. Dedi.

 

 

 

 

 

 

HABERE AİT RESİMLER

yukarı çık